نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب از بخش های مختلفی تشکیل شده است و در انواع مختلفی نیز وجود دارد. هرکدام از این دستگاه ها نصب متفاوتی نسبت به دیگری دارند که انجام این کار باید به متخصصان در این زمینه واگذار گردد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی، سرشیری و یا زیر سینکی هستند که از نظر تعداد فیلتر و قطعات به کار برده شده در آن با هم متفاوت هستند و نوع زیرسینکی دستگاه تصفیه آب خانگی پیچیدگی بیشتری نسبت به سایر دارد. نحوه ی نصب دستگاه تصفیه آب خانگی پیچیده است و از عهده ی متخصصان در این زمینه به راحتی بر می آید.

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای قطعات: شیر برقی، شیر فشار بالا و فشار پایین، گیج فشار آب، اتصالات ورودی شیرآب، مخزن 15 لیتری، هوزینگ، آچار، اتصالات پیچی، شیر میکس، موتور واقع در پشت دستگاه و دفترچه راهنما می باشد.

همچنین دستگاه تصفیه آب قابلیت اتصال به یخچال ساید را دارا می باشد. پیشنهاد می شود دستگاه تصفیه آبی را خریداری کنید که دارای خدمات نصب و پشتیبانی باشد.

نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی
نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091   

کلر برای تصفیه آب

یکی از متداولترین روش های گند زدایی و تصفیه آب آشامیدنی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرید کلر زنی است. سازمان آب و فاضلاب شهری نیز برای از بین بردن میکروارگانیزمهای بیماری و تصفیه آب از این شیوه استفاده می‌کند. ادامه خواندن کلر برای تصفیه آب

آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب از قسمت های مختلفی تشکیل شده است، فیلترهای دستگاه تصفیه آب روند تصفیه آب را انجام می دهند، پس اهمیت فیلترها و سلامتشان بسیار مهم است. گاهی فیلترها نیاز به تعویض دارند که آمورش تعویض فیلتر تصفیه آب بر عهده ی متخصصان در این زمینه  می باشد. ادامه خواندن آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

دستگاه تصفیه آب ایرانی در برند های مختلفی در بازار عرضه می گردد. کیفیت دستگاه تصفیه آبی که خریداری می کنید در گرو کیفیت قطعات به کار برده شده در آن است.

سعی کنید قبل از خرید دستگاه تصفیه آب از مشاوره ی آگاهان در این امر بهره بگیرید و دستگاهی را خریداری کنید که قطعات به کار برده شده در آن مرغوب باشد.

اهمیت دستگاه تصفیه آب بر کسی پوشیده نیست زیرا هر چه دستگاه تصفیه آب با کیفیت تر باشد، کیفیت آب حاصل نیز بیشتر خواهد بود. پس دستگاهی خریداری کنید که از کیفیت قطعات و فیلترهای به کار رفته در آن اطمینان دارید.

در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب حتما از خدمات پس از فروش آن اطلاع حاصل کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید از متخصصان و آگاهان مجرب در این زمینه بهره گیرید.

دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی
دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

چرا تصفیه آب؟

با پیشرفته شدن جوامع و صنعتی شدن آن ها و افزایش آلودگی ها، سلامت انسان ها بیشتر از پیش در معرض خطر است. آب یکی از مهمترین مصارف خوراکی هر فرد است پس سلامتی  آبی که هر فرد به صورت روزانه مصرف می کند بسیار مهم است و آب باید تصفیه گردد.

آلودگی های موجود در آب باید از بین برود تا آبی که مصرف می کنیم فاقد این مواد باشد و سلامتی ما نیز تامین شود، برای از بین بردن انواع و اقسام مواد زائد موجود در آب از دستگاه های تصفیه آب استفاده می کنیم.

دستگاه های تصفیه آب انواع و اقسام مختلفی دارند و بسته به نوع نیاز هر فرد ازدستگاه مختلفی استفاده می کنیم. کیفیت آب تصفیه شده در گرو کیفیت دستگاه تصفیه آبی که استفاده می شود، است. از دستگاهی بهره گیریم که حداکثر مرغوبیت را داشته باشد و حتما قبل از خریداری دستگاه مورد نظر از مشاوران و متخصصان دراین امر اطلاعات لازم را جویا شویم.

چرا تصفیه آب؟
چرا تصفیه آب؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی

اگر واقعا قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را داشته باشید عوامل زیادی وجود دارند که باید آنها را هنگام خرید در نظر بگیرید اولین چیزی که ذهن شما را برای خرید حتما درگیر می کند، این است که چه مارک یا برندی را برای خرید آب تصفیه کن مورد نظرتان انتخاب کنید.

اکنون با وجود برندهای مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی و در اشکال مختلف اعم از رومیزی زیرسینکی سرشیری و.. انتخاب یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت و با امکانات دلخواه ما سخت به نظر می آید.

و اما توصیه های ما برای شما که جدا قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب استاندارد را دارید:

برای خرید یک آب تصفیه کن استاندارد حتما از طریق شرکت های معتبر که گارانتی و خدمات پس از فروش تضمین شده ای را به شما ارائه می دهند اقدام کنید.

بجای خرید دستگاه های تصفیه آب 3 مرحله ای و یا آب تصفیه کن سرشیری که فقط گل و لای آب را می گیرند و حتی ممکن است به دلیل استاندارد نبودن فیلترهایشان مواد مضری را نیز به آب اضافه کنند، با پرداخت مبلغی بالاتر و استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی 6 فیلتره که دارای پمپ و مخزن ذخیره آب هستند سلامتی خود و خانواده تان را تضمین کنید.

بهترین تصفیه آب
بهترین تصفیه آب

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلفن :  65522963 -021

            09122972091 

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی

هر فرد به صورت سرانه 200 لیتر آب مصرف می کند که 198 لیتر آن مربوط به استحمام و شستشو می باشد و تنها 2 لیتر آن برای شرب استفاده می شود پس باید اهمیت بسیاری برای آن لحاظ نمود و به سلامت آن بسیار توجه نمود. برای خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی باید توجهی بسیار نمود و کیفیت آن را با توجه به قیمت لحاظ نمود. بهتر است قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تحقیق و جست و جو در مورد دستگاه مرغوب صورت گیرد و از خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه تصفیه آب خانگی اطمینان حاصل فرمایید. ادامه خواندن مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آب معصومی تهران

دستگاه تصفیه آب معصومی یکی از برندهایی است که در حال حاضر در ایران وجوددارد. دستگاه تصفیه آب معصومی عموما 5 مرحله ای هستند.

دستگاه تصفیه آب معصومی دارای 5 فیلتر است که 3 مرحله آن پیش تصفیه هستند. دستگاه تصفیه آب معصومی زیر سینک نصب می شوند. زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب مرحله اول هر سه ماه و مرحله دوم و سوم هر نه ماه

ادامه خواندن تصفیه آب معصومی تهران

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

سلامت هر فرد در گرو سلامت مواد غذایی است که مصرف می کند و به جرات می توان گفت که آب مهمترین آنهاست پس سلامت آن نیز بسیار بسیار مهم است و باید به اندازه ی کافی مورد توجه قرار گیرد.برای تامین سلامت آب مصرفی از دستگاه های تصفیه آب بهره می گیریم حال انتخاب مناسب ترین برند برای این دستگاه تصفیه آب مورد توجه قرار می گیرد. دستگاهی که با توجه به قیمتش بهترین کیفیت را داشته باشد.

ادامه خواندن بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری

دستگاه تصفیه آب سر شیری  به راحتی روی شیر آب نصب می گردد و همچنین مواد مضر مثل کلر، بو و طعم نامطلوب  را از بین می برد.

فیلترهای به کار برده شده در آن شامل دو فیلتر سرامیکی و کربن گرانول می باشد.

  1. فیلتر سرامیکی

شن و ماسه، گل و لای، زنگ زدگی لوله ها و رسوبات از طریق این فیلتر حذف می شوند. زمان تعویض این فیلتر هر 1 سال یکبار است. ادامه خواندن دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری