فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی

در دستگاه های تصفیه آب خانگی شش فیلتر، از فیلتر های گوناگونی استفاده شده است که هر یک توانایی حذف بخش مشخصی از آلایندگی های آب را دارند. فیلتر کربن فعال خانگی یکی از فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلتر کربن فعال خانگی به عنوان دومین فیلتر دستگاه تصفیه آب استفاده می شود. فیلتر کربن فعال خانگی توانایی حذف کلر و مشتقات آن  از آب دارد. دستگاه تصفیه آبی مرغوب است که تمام قطعات آن به ویژه فیلترها اصل باشند. گاهی افراد سودجو فیلترهای تقلبی و غیر استاندارد را بر روی دستگاه نصب می کنند. فیلتر کربن فعال خانگی نیز مانند سایر فیلترها باید مرغوب باشد، زیرا که نوع بی کیفت آن علاوه بر عدم تصفیه آب کامل، باعث آسیب رسیدن به سلامت انسان نیز می شوند.

برای خرید دستگاه تصفیه آب حتما به یک مرکز معتبر مراجعه فرمایید تا از مرغوب بودن دستگاه و تمام قطعات آن ازجمله فیلترها اطمینان حاصل کنید.

فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی

فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب  اصلی با برند های معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط