تعویض فیلتر رایگان

اغلب افراد امروزه برای تصفیه آب آشامیدنی خود از دستگاه تصفیه آب استفاده می کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه نمود تعویض به موقع فیلترهای تصفیه آب می باشد. زیرا اگر فیلتر تصفیه آب در زمان مورد نیاز آن تعویض نشود دیگر قادر به تولید اب سالم و بهداشتی نخواهد بود.

فیلتر تصفیه آب الیافی که به عنوان فیلتر اول استفاده می شود قادر به حذف مواد معلق آب می باشد، بین 1 تا 3 ماه نیاز به تعویض دارد. فیلتر دوم، کربن و فیلتر سوم، کربن بلاک مکمل هم هستند و جهت حذف کلر و مشتقات آن و همچنین کربن ازاد شده در مرحله دوم تعبیه شده است باید هر 6ماه تعویض شود.

فیلتر ممبران که از یک غشاء نیمه تراوا ساخته شده است می تواند مواد محلول در آب را از ان جدا کند، هر 18 ماه باید تعویض شود. فیلتر پست کربن باعث از بین رفتن اثرات ناشی از ماندگاری آب در مخزن می شود و فیلتر ششم نیز مواد معدنی از دست رفته را به آب باز می گردانند، این دو فیلتر باید هر سال تعویض گردند.

نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که دستگاه تصفیه آب ای خریداری کنید که دارای خدمات پس از فروش رایگان باشد و بطور رایگان عمل تعویض فیلتر را برای شما انجام دهند زیرا که اگر خودتان اقدام به تعویض فیلتر نمایید احتمال آسیب رساندن به دستگاه وجود دارد.

تعویض فیلتر رایگان

تعویض فیلتر رایگان

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091   

مطالب مرتبط