تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ایزیول

فیلترهای دستگاه تصفیه آب باید بعد از گذشت مدت زمان معینی تعویض شوند. علت نیاز به تعویض فیلترها تجمع ذرات معلق موجود در آب نظیر شن، ماسه، گل ولای، و ذرات فلزی ناشی از خوردگی لوله ها و… است که توسط فیلترها از آب جدا می شوند.

این ذرات هم باعث کاهش حجم و فشار آب خواهد شد و هم چنین آلودگی را به داخل آب انتقال می دهد .

فیلتر مرحله اول : وظیفه ی اصلی آن حذف گل و لای و ذرات معلق در آب می باشد زمان تعویض فیلتر PP هر 3 ماه یکبار تخمین زده شده است . ودر صورت تعویض نشدن باعث اشباع شدن سریع فیلترهای مرحله دوم  وسوم می شود .

فیلتر مرحله دوم و سوم : فیلتر کربن اکتیو  و کربن بلاک : وظیفه ی اصلی آنها حذف کلر و بهبود طعم و بوی بد آب است. زمان تعویض هر 9 ماه یکبار است و در صورت تعویض نشدن باعث تخریب سریع فیلترممبران می شود .

فیلتر مرحله چهارم : فیلتر ممبران : یک غشای نیمه تراوا است که وظیفه ی اصلی آن حذف مواد محلول ویروس ها و میکروب ها و نیترات و… موجود در آب می باشد، زمان تعویض آن معمولا 15 ماه الی 18ماه یکبار است و در صورت تعویض نشدن باعث می شود آب مصرفی شما به خوبی تصفیه نشده و میکروبهای آن از بین نمی رود در نتیجه باعث بیماری می شود .

فیلتر مرحله پنجم : فیلتر پست کربن : وظیفه ی اصلی آن جلوگیری از تغییر یافتن بو، رنگ وطعم آب تصفیه شده و ذخیره شده در مخزن آب دستگاه است زمان تعویض آن هر 12 ماه یکبار است در صورت تعویض نشدن باعث می شود آبی که در مخزن برای آشامیدن ذخیره می شود دارای طعم، بو و مزه خوبی نباشد .

فیلتر مرحله ششم : فیلتر مینرال : وظیفه ی اصلی وارد کردن مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد در صورت تعویض نکردن بموقع فیلتر باعث می شود مواد معدنی کافی را وارد آب آشامیدنی نکند. زمان تعویض این فیلتر مشابه فیلتر مرحله پنجم هر 12 ماه یکبار است .

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ایزیول

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ایزیول

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در تولید و عرضه انواع فیلتردستگاه تصفیه آب اعم از خانگی و صنعتی، آمادگی خویش را جهت ارائه خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی با اعزام کادر فنی متخصص و کارآمد در محل مشتریان به صورت رایگان اعلان می نماید.لذا جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با کارشناسان این شرکت از طریق تلفن های ذیل تماس حاصل فرمایید.

تلفن ثابت: 65522963 و  65522923 -021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط