دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای AGM

دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای AGM

دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای AGM یکی از نمونه های بسیار با کیفیت دستگاه تصفیه آب خانگی است که در هفت مرحله و با استفاده از روش نوین و پیشرفته اسمز معکوس آب را تصفیه می کند.

این دستگاه آب را با دقت 0.0001 میکرون تصفیه می کند و روزانه توان تولید 50 گالن آب تصفیه شده را دارد که برای مصارف شرب خانوداه کاملا مناسب و کافی است.

این دستگاه قادر است آبی کاملا گوارا و شیرین را با فشار و حجم کافی در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

این دستگاه آب را با گذر از هفت فیلتر مجزا و متفاوت تصفیه می کند،سه فیلتر پیش تصفیه الیافی،کربن فعال گرانول و کربن بلاک وظیفه دارد تصفیه مقدماتی آب را تکمیل کند.

پس از آن آب وارد ممبران شده و با دقت 0.0001 میکرون تصفیه می شود.فیلتر پست کربن تصفیه نهایی آب را انجام می دهد و فیلتر های مینرال و قلیایی از فیلتر های افزودنی هستند .

که یون های معدنی مورد نیاز بدن انسان را به آب اضافه می کنند.فیلتر قلیایی با تولید آب قلیایی خواص فوق العاده مفیدی به آب اضافه می کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای AGM برای تامین فشار آب ورودی به ممبران از یک پمپ بسیار قوی استفاده می کند،این پمپ با جریان برق بسیار ضعیفی کار می کند و کارکرد آن کاملا بدون لرزش و صدا است.

از انجایی که ولتاژ برق ورودی بسیار بالاتر از نیاز پمپ تصفیه آب خانگی است از یک آداپتور برای تبدیل ولتاژ برق در دستگاه استفاده می کنند.

فشار سنج روغنی که به همراه دستگاه فوق آمده است،با نمایش فشار آب خروجی از پمپ مصرف کننده را از وضعیت کلی دستگاه آگاه می کند و عیب یابی دستگاه را آسان تر می کند.

مشخصات فنی:

وزن:12 کیلوگرم
ابعاد:
طول:52 سانتی متر
عرض:41 سانتی متر
ارتفاع:48 سانتی متر
ولتاژ برق مصرفی:24 ولت
قطر شیلنگ ها:1.4 اینچ
خداکثر فشار پمپ: 8 بار
جنس بدنه:استیل ضد زنگ
دقت فیلتراسیون:0.0001 میکرون

دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای AGM

دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای AGM

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط