ارتقاء فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

ارتقاء فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس از جدیدترین و نوین ترین تکنولوژی ها در صنعت تصفیه آب هستند که از آن در ظرفیت ها و ابعاد مختلف برای تولید آب تصفیه شده و سالم استفاده می کنند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارای فیلترهای متنوعی هستند و کمپانی های سازنده مختلف دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلترهای مکملی در دستگاه استفاده می کنند.

طبق استانداردهای اعلام شده از سوی سازمان بهداشت جهانی آب، دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس طی پنج مرحله اول می توانند آب را به طور کامل تصفیه و برای شرب آماده کنند.

این فیلترها شامل فیلتر الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک، ممبران و پست کربن هستند. در واقع فیلترهای نام برده شده 5 فیلتر اصلی سیستم اسمز معکوس هستند و تنها وجود این فیلترها برای تصفیه کامل آب کافی است.

اما با این حال بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی مجهز به فیلترهای آپشنال یا مکمل هستند، فیلترهای مکمل به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی می توانند به جهت تصفیه کامل تر آب عمل کنند .

ناخالصی های بسیار ریز موجود در آب را حذف کنند، مانند فیلتر یو وی یا آنتی باکتریال و یا میتوانند با افزودن یون های معدنی و ایجاد واکنش هایی خاص خواص مفیدی را به آب اضافه کنند همانند فیلتر مینرال، قلیایی و یا اکسیژن ساز.

با استفاده از فیلترهای مکمل می توان دستگاه تصفیه آب خانگی را ارتقاء داد و به دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای، هفت مرحله ای و هشت مرحله ای و حتی بیشتر تبدیل کرد.

ارتقاء فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

ارتقاء فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط