استفاده از شیر بک واش در دستگاه های تصفیه آب خانگی

استفاده از شیر بک واش در دستگاه های تصفیه آب خانگی

شیر بک واش یا شیر تخلیه می تواند در تمامی دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. البته این قطعه جزء تجهیزات ضروری سیستم به شمار نمی رود.

اما وجود آن سبب می شود تا طول عمر فیلتر ممبران که اصلی ترین فیلتر در سیستم اسمز معکوس به شمار می رود بالاتر برود.

در واقع شیر شستشوی فیلتر ممبران در دوره های متناوب مورد استفاده قرار می گیرد و با شستشو فیلتر ممبران سبب می شود تا رسوبات ناشی از سختی آب بر روی غشاء ممبران پاک شوند.

در حالت عادی شیر بک واش باید در حالت بسته قرار داشته باشد تا فیلتر ممبران بتواند آب را تصفیه کند.

برای استفاده از شیر بک واش کافی است در هر روز و در زمانی که دستگاه تصفیه آب روشن است شیر بک واش را حدود 30 ثانیه باز بگذارید.

هنگامی که شیر بک واش باز است آب بجای اینکه از فلو فاضلاب یا محدود کننده جریان عبور کند، با سرعت و فشار بالایی از شیر بک واش عبور می کند و همین جریان آب سبب می شود تا شستشوی فیلتر ممبران انجام بپذیرد.

با اینکار ذرات معلق و ناخالصی های موجود بر روی فیلتر ممبران خارج می شوند. این کار حتی اگر هفته ای یک بار انجام شود می تواند طول عمر فیلتر ممبران را افزایش دهد.

توجه داشته باشید که اگر سیستم تصفیه خاموش باشد باز کردن شیر بک واش فایده ای ندارد.

اگر دستگاه خاموش است می توانید با بستن شیر مخزن و باز گذاشتن شیر برداشت به مدت یک دقیقه دستگاه را روشن نمایید. حال با روشن شدن دستگاه می توانید شیر بک واش را باز کنید تا فرآیند شستشو ممبران انجام بپذیرد.

البته از شیر تخلیه می توان برای ممبران هایی که کیفیت و قدرت بالایی دارند، استفاده کرد.

استفاده از شیر بک واش در دستگاه های تصفیه آب خانگی

استفاده از شیر بک واش در دستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط