انتخاب محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی

انتخاب محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی
انتخاب محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی

انتخاب محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی

تفاوت های عمده و بارزی که بین دستگاه های تصفیه آب خانگی اولترافیلتراسیون و اسمز مکعوس وجوددارد، سبب شده تا نحوه کار و تولید آب تصفیه شده در هر دو این روش ها متفاوت باشد.

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی با روش ممتاز و برتر اسمز معکوس کار می کنند.

اسمز معکوس در طی چند سال اخیر دقیق ترین روش شناخته شده برای تصفیه آب است که تنها مولکول های آب از غشاء نیمه تراوا فیلتر اصلی این دستگاه عبور می کند و املاح و آلاینده ها از آب ورودی حذف می شوند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس با برق کار می کنند، به خروجی فاضلاب برای دور ریز آب غلیظ نیاز دارند و از آب شهری تغذیه می شوند. همین ویژگی ها سبب می شود تا نتوان این دستگاه ها را در هر مکانی نصب کرد.

در واقع برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از مهم ترین مولفه ها دسترسی به پریز برق است. وجود پمپ تصفیه و سایر قطعات برقی سبب می شود تا این دستگاه ها برای کار کردن به پمپ نیاز داشته باشند.

یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب محل نصب دستگاه دسترسی به لوله فاضلاب و لوله کشی آب شهری است.

نصب و اتصال دستگاه به لوله آب شهری سبب ورود آب به دستگاه شده و آب ورودی به دستگاه با فرآیند تولید آب بخشی از آن را به عنوان فاضلاب دور می ریزد.

این آب سختی بالایی دارد و برای مصرف مناسب نمی باشد. به همین دلیل با استفاده از محدود کننده جریان به درون فاضلاب ریخته می شود.

بنا به موارد فوق بهترین محل برای نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی، زیر سینک ظرفشویی است. زیرا هم می توان از لوله آب انشعاب گرفت و هم می توان آب غلیظ را به درون فاضلاب ریخت و هم می توان در آشپزخانه به پریز برق دسترسی داشت.

انتخاب محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی

انتخاب محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط