انواع کربن فعال نوریت

انواع کربن فعال نوریت

برای تمیز کردن آب آشامیدنی

کمپانی نوریت یک رهبر جهانی در تحقیق، توسعه، تولید و فروش کربن فعال درجه بالا که در محدوده وسیعی از برنامه های کاربردی محیط زیست، بهداشت، ایمنی و صنعت استفاده می شود، می باشد. با تکیه بر بیش از 90 سال سابقه توسعه محصول نو آورانه توانسته مجموعه ای متنوع از محصولات با بیش از 150 فرمولاسیون مختلف کربن فعال تولید کند.

کمپانی نوریت یک تامین کننده جهانی کربن فعال برای تصفیه فاضلاب در تاسیسات فاضلاب، سیستم های شستشو زباله ها و آب های زیر زمینی آلوده است. محصولات کربن فعال نوریت نقش حیاتی در تصفیه فاضلاب ایفا می کند که کیفیت آب را بهبود می بخشد و سلامت عمومی را با نگه داشتن رودخانه ها و دریاچه های امن برای ماهیگیری و شنا و به عنوان یک منبع برای آب آشامیدنی محافظت می کند. این کمپانی یک خانواده از محصولات کربن فعال را برای کمک به غلبه بر چالش های ناشی از رشد صنعتی و جمعیت و اجرا در کشاورزی از کود و آفت کش ها که کیفیت و سلامت بدن انسان را تحت تاثیر قرار داده ، توسعه داده اند.این شرکت با استفاده از برنامه های کاربردی در سه گروه عمده محصولات خود را ارائه می دهد.

انواع کربن فعال نوریت

انواع کربن فعال نوریت

انواع کربن فعال نوریت :

  • کربن فعال پودری PAC
  • کربن فعال گرانول GAC
  • کربن فعال اکسترود شده
محصولات کربن اکتیو گرانول GAC
نام محصول توضیحات
Norit GAC 830R کربن فعال گرانول دوباره فعال شده
Hydrodarco 3000 کربن فعال گرانول تازه
Norit GAC 830W کربن فعال گرانول تازه
محصولات کربن فعال پودری PAC
نام محصول توضیحات
Hydrodarco C کربن فعال تازه

چند منظوره (درخواست اکسیژن شیمیایی، رنگ، میکروپلیگانهای ارگانیک)

Hydrodarco R کربن فعال تازه

چند منظوره (درخواست اکسیژن شیمیایی، رنگ، میکروپلیگانهای ارگانیک)

Norit PAC 20R کربن فعال پودری دوباره فعال شده

چند منظوره (درخواست اکسیژن شیمیایی، رنگ، میکروپلیگانهای ارگانیک)

محصولات کربن فعال در فرآیندهای صنعتی به عنوان رنگدانه ها، حامل ها یا کاتالیزورها استفاده می شود و توزیع اندازه ذرات در اکثر موارد بسیار مهم است. کربن فعال که زغال فعال نیز نامیده می شود، یک فرم از کربن است که برای ایجاد میلیون ها منافذ کوچک بین اتم های کربن مورد پردازش قرار می گیرد که منجربه افزایش سطح محیط می شود. کربن فعال ماده را برای جذب مناسب می کند که برای حذف ناخالصی ها از مایعات، بخارات یا گازها می باشد.

مطالب مرتبط