ترانس و عملکرد آن

ترانس و عملکرد آن

یکی از تجهیزات دستگاه های تصفیه آب خانگی ، ترانس یا همان آداپتور است.

در واقع ترانس یا آداپتور به عنوان محافظ در دستگاه تصفیه آب عمل می کند و برق ورودی به دستگاه را از 220 ولت به 24 ولت تبدیل می کند و برق را به تمامی قطعات سیستم می رساند. اکثر دستگاه های تصفیه آب خانگی با برق 24 ولت کار می کنند که این تغییر ولتاژ بر عهده آداپتور می باشد. ترانس در دستگاه های تصفیه آب برای کنترل جریان برق قطعه ای بسیار مهم می باشد و استفاده از ترانس با کیفیت در عملکرد صحیح دستگاه بسیار مهم است.

قطعات آداپتور

آداپتورها دارای سوکتی هستند که این سوکت به موتور سیستم ها وصل می شود و از طرفی دیگر به برق شهری متصل است. این دستگاه توانایی القای انرژی الکتریکی را دارد یعنی می تواند این انرژی را از یک سیم پیچ به سیم پیچ دیگر منتقل کند و این کار می تواند باعث کاهش یا افزایش ولتاژ جریان برق شود.

برای کارکرد بهتر و جلوگیری از آسیب به آداپتور در اثر نوسانات برق می توان آن را به یک محافظ وصل کرد.

چگونگی تست آداپتورها

  • دو سر خروجی سیم برق را به اهم متر وصل می کنیم اگر عقربه اهم متر حرکت کند آداپتور سالم و در غیر این صورت سوخته است.
  • می توانیم سیم نازکی را به سیم خروجی آداپتور وصل کنیم و سر دیگر را به خروجی دیگر متصل کنیم در صورت جرقه زدن ترانس درست عمل می کند.

اگر دستگاه تصفیه آب در صورت متصل بودن به برق کار نمی کند و تمامی قطعات اصولی و بر جای خود نصب شده اند یکی از احتمال ها می تواند خرابی آداپتور باشد.

ترانس و عملکرد آن

ترانس و عملکرد آن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • فیلم بستن تصویه اب اکو اجوی

مطالب مرتبط