تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل از انواع تقلبی

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل از انواع تقلبی

دستگاه های تصفیه آب خانگی محصولاتی هستند که به صورت مستقیم با سلامت افراد در ارتباط می باشند، از آنجایی که محصولات تقلبی و بدون کیفیت به هیچ عنوان قابل اطمینان نمی باشند.

هیچ گونه نظارتی بر نوع مواد اولیه و طریقه ساخت و بسته بندی فیلترهای آن وجود ندارد، از کیفیت و کارایی بهره مند نمی باشند.

حتی آب خروجی از آنها می تواند به مراتب خطرناک تر از آب شهری باشد.

برای خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی به شرکت ها و نمایندگی های مجاز و معتبر مراجعه کنید.

زیرا احتمال فروش دستگاه های تقلبی از فروشگاه هایی که زمینه تخصص آنها در فروش محصولات تصفیه آب نمی باشد، بالاتر می رود.

با بررسی برخی نکات ذیل می توانید تفاوت بین دستگاه های تصفیه آب اصل و تقلبی را پیدا کنید.

وزن دستگاه :

فیلترهای تقلبی عموما از انواع اورجینال و با کیفیت سبک تر هستند زیرا این فیلترها فاقد مواد کربنی و اجزاء دیگر فیلتراسیون می باشند.

البته ممکن است برخی فیلترهای کربنی به جای کربن بر پایه پوسته نارگیل از کربن ذغال سنگ استفاده شده باشد که اتفاقا سنگین تر نیز است.

اما کربن های ذغال سنگ برای تصفیه آب کارایی ندارد و بهترین نوع فیلترهای کربنی بر پایه پوسته نارگیل انتخاب می شوند.

فیلترهای تقلبی به جای استفاده از مواد اولیه فود گرید از پلاستیک های بدون کیفیت و معمولی استفاده می کنند که می تواند حتی سبب آزاد سازی مواد شیمیایی مختلف شود.

برچسب گواهینامه :

دستگاه های تصفیه آب خانگی اورجینال و با کیفیت عموما دارای تاییدیه از استانداردهای بین المللی NSF، FDA، CE، WQA و غیره می باشند.

در صورتی که دستگاهی مورد تایید انجمن های جهانی فعال در زمینه سلامت عموم قرار گرفته باشد بدین معناست که از کیفیت بالا بهره مند است.

قیمت پایین :

عموما دستگاه های تصفیه آب تقلبی اختلاف قیمت بسیاری با دستگاه های اورجینال دارند، قیمت غیر واقعی این دستگاه ها می تواند دلیل محکمی بر تقلبی بودن آنها باشد.

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل از انواع تقلبی

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل از انواع تقلبی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • تصفیه آب تکومن

مطالب مرتبط