تصفیه آب به روش اولترافیلتراسیون (UF)

تصفیه آب به روش اولترافیلتراسیون (UF) :

ذرات و آلاینده های معلقی که نامحلول هستند و در آب حل نمی شوند نیازمند جداسازی هستند چون این ترکیبات برای بدن مضر است و بیماری های مختلف را در پی دارد. اولترافیلتراسیون فرآیندی است که در آن این جداسازی امکان پذیر است و توسط ممبران که دارای غشای میان تهی است عملیات جداسازی مواد نامحلول تا کمتر از 0.1 میکرون انجام پذیر است.

این روش تصفیه از به روز ترین روش ها برای عمل خالص سازی آب می باشد. غشاهای میان تهی در این فرآیند که عمل تصفیه آب را برعهده دارند از جنس پلی پروپیلن می باشد و حفره هایی که روی سطح غشاء وجود دارد می توانند آلاینده ها را تا 0.01 میکرون از بین ببرند از این رو باکتری ها، میکروارگانیسم ها و آلاینده ها کاملا از بین می روند.

تفاوت عمده تصفیه آب به روش اولترافیلتراسیون با سیستم های RO در هزینه پایین در نگه داری و راه اندازی آن می باشد.

کاربرد سیستم تصفیه آب به روش اولترا فیلتراسیون:

  • حذف رنگ آب و رفع کدورت
  • حذف تمامی آلاینده های آلی
  • حذف باکتری ها و میکروارگانیسم ها
  • گندزدایی آب های زیرزمینی
  • فیلتراسیون تصفیه آب خانگی
  • بازیافت آب در صنایع گوناگون

مزایا ممبران های اولترافیلتراسیون :

  • سرعت جریان بالا
  • دقت بسیار بالا در جداسازی آلاینده ها از آب
  • مقاومت در برابر عوامل خورنده و اکسید کننده
  • طول عمر بالاتر ممبران ها

اگر هدف از تصفیه آب حذف املاح موجود در آب نمی باشد و تصفیه آب فقط برای حذف ذرات نامحلول و معلق در آب می باشد  بهترین انتخاب سیستم های تصفیه آب به روش اولترافیلتراسیون است.همچنین از این فرآیند به عنوان پیش تصفیه برای سیستم هایی که به روش اسمز معکوس عمل می کنند نیز استفاده می شود چون باعث می شود که از گرفتگی ممبران های  RO جلوگیری شود.

تصفیه آب به روش اولترافیلتراسیون (UF)

تصفیه آب به روش اولترافیلتراسیون (UF)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com  مراجعه نمایید.

ccra    با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط