تصفیه آب کنت مدل واندر پلاس wonder plus

تصفیه آب کنت مدل واندر پلاس wonder plus

دستگاه تصفیه آب کنت مدل واندر پلاس دستگاهی پیشرفته و مطابق با فناوری های به روز دنیا می باشد. روش تصفیه آب در این دستگاه تصفیه آب خانگی ،اسمز معکوس می باشد و در نتیجه آبی 100%ایمن و قوی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند و دارای یک کنترلر TDS داخلی می باشد و برای مصارف خانگی بسیار کاربردی هستند.

تصفیه مضاعف دستگاه تصفیه آب کنت مدل واندر پلاس

منظور از تصفیه مضاعف دستگاه تصفیه آب کنت این است که این دستگاه علاوه بر تصفیه آب به روش RO با تصفیه مضاعف به روش UF حتی ناخالصی های محلول مانند مواد شیمیایی، باکتری ها، ویروس ها و نمک ها را از بین برده و آب را 100% خالص می کند.

این دستگاه همچنین دارای تاییدیه استانداردهای جهانی از جملهNSF  و WQA می باشد که کیفیت این محصول را 100% تضمین می کند.

ظرفیت بالای ذخیره سازی

این دستگاه دارای 7 لیتر ظرفیت ذخیره آب تصفیه شده است وظرفیت بالای تصفیه آن از 15 لیتر در ساعت به تأمین سریعتر آب تصفیه شده کمک می کند و باعث می شود آن را به راحتی در دسترس شما قرار دهد.

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب کنت مدل واندر پلاس

  • ولتاژ پمپ : 24 ولت
  • وزن دستگاه : 7.7 کیلوگرم
  • ظرفیت مخزن : 7 لیتر
  • محل نصب : دیواری
  • ابعاد دستگاه : 44*28*39
  • ظرفیت تصفیه : 15 لیتر برساعت
  • مجهز به طراحی هوشمندانه

مزایا دستگاه تصفیه آب کنت مدل واندر پلاس

این مدل از دستگاه تصفیه آب دارای یک میز بر سطح بالا و دیواری است که برای نصب به فضای بسیار کمی احتیاج دارد و می توان آن را در هر مکانی قرار داد.

این دستگاه مجهز به جداسازی مخزن است که باعث می شود بتوان به راحتی و در هرزمان و هرمکانی و بدون تکنسین برداشته و تمیز شود.

تصفیه آب کنت مدل واندر پلاس WONDER PLUS

تصفیه آب کنت مدل واندر پلاس WONDER PLUS

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط