خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل RO-06

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل RO-06

سافت واتر (soft water) از به نام ترین سازندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی است و به علت شهرت، کیفیت و اعتبار تمامی محصولات آن در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

این کمپانی تایوانی سال های طولانی در این عرصه فعالیت داشته است و تمامی محصولات آن تحت تایید استانداردهای بین المللی قرار گرفته اند.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل RO-06 نمونه ای بارز از یک دستگاه کامل و استاندارد است و می تواند به عنوان یکی از قابل اطمینان ترین دستگاه ها برای استفاده در منازل مورد بهره وری قرار بگیرد. این دستگاه همچنین تحت تایید استاندارد WQA و NSF قرار گرفته است.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل RO-06 مجهز به شش فیلتر تصفیه می باشد و با روش اسمز معکوس آب را تصفیه می کند. آب ابتدا با گذر از سه فیلتر پیش تصفیه که به صورت هوزینگی طراحی شده اند، تصفیه مقدماتی را پشت سر می گذارد و برای عبور به ممبران آماده می شود.

فیلتر ممبران با دقت 0.0001 میکرون تمامی ناخالصی های مضر درون آب نظیر نیترات، نیتریت، آرسنیک و فلزات سنگین را به دام می اندازد و در نهایت آب با گذر از فیلتر مینرال، حاوی یون های معدنی می شود که وجود آن ها برای سلامتی بدن لازم و ضروری است.

تمامی تجهیزاتی که برای انجام فرآیند اسمز معکوس لازم است در این دستگاه وجود دارد. پمپ، سوئیچ های قطع کن فشار بالا و فشار پایین، آداپتور و شیر برقی از قطعات برقی هستند که در سیستم مورد استفاده قرار گرفته اند.

براکت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل RO-06 از جنس استیل است و پوششی ضد زنگ بر روی آن قرار گرفته است. بر روی این براکت قطعات کمکی دیگر همانند گیج فشار روغنی نصب شده است.

حال با تمام این تجهیزات، قطعات و فیلترهایی که در این دستگاه بکار رفته است لازم است هر چند وقت یکبار فیلترها تعویض و قطعات سرویس شوند . درنتیجه هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به این نکته توجه نمایید که خدمات پس از فروش داشته باشد تا سر موعد مقرر برای تعویض فیلتر اقدام نمایند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به مشتریان خود خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب را ارائه می دهد و برای سرویس، تعمیر و تعویض فیلتر در زمان تعیین شده اقدام می کند.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل RO-06

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل RO-06

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط