خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واترسیف مدل  WS 6100 CDN

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واترسیف مدل  WS 6100 CDN

دستگاه تصفیه آب کیسی ( جعبه دار) واتر سیف دارای شش مرحله فیلتراسیون می باشد که آب را به روش اسمز معکوس و بدون هیچگونه ماده شیمیایی تصفیه می کند و آب گوارا را برای شما آماده می کند.

دستگاه تصفیه آب واترسیف مدل  WS 6100 CDN می تواند ۹۵ درصد مواد نامحلول و ۹۹ درصد موجودات زنده و باکتری های موجود در آب را از بین ببرد.

این دستگاه با حذف موادی مانند سرب،مس، باریم، نیترات آب را نرم می کند و سلامتی را به مشتریان عزیز عرضه می کند.

 این دستگاه دارای شش فیلتر خطی می باشد که آلودگی ها را در محفظه فیلترها جذب نمی کند. فیلتر مرحله ششم که باعث حذف کامل آلودگی های میکروبی می شود فیلتر یون نقره (nano silver) می باشد.

دستگاه تصفیه آب کیسی واترسیف مدل  WS 6100 CDN فضای کمتری را نسبت به دستگاه تصفیه آب زیرسینکی اشغال می کند و نیازی به مخزن ذخیره آب در خارج از بدنه دستگاه ندارد.

همچنین این دستگاه دارای پوشش پلاستیکی محکم است که باعث جلوگیری از زنگ زدگی دستگاه در محیط های مرطوب می شود و موجب افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد.

اگر شما نیز دارای دستگاه تصفیه آب خانگی کیسی واتر سیف هستید، می توانید خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری دستگاه خود را با اطمینان کامل به کارشناسان فنی ما که از سوی شرکت انتخاب شده اند بسپارید.

از این به بعد با ارائه خدماتی همچون سرویس دستگاه ها  و تعویض فیلترها و خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر دستگاه و مشاوره برای انتخاب مناسب ترین  دستگاه  آب  تصفیه  کن و همچنین برای جابجا کردن و  نصب مجدد دستگاه تصفیه آب خود می توانید با کارشناسان فنی شرکت تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واترسیف مدل  WS 6100 CDN

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واترسیف مدل  WS 6100 CDN

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط