دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور وان مدل PS-1003 Gpro

دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور وان مدل PS-1003 Gpro

دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور وان مدل PS-1003 Gproیکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی است که در زیرسینک آشپزخانه نصب می شود و با فرآیند اسمز معکوس قادر به حذف آلاینده ها و مواد مضر و فلزات سنگین در است.

این دستگاه با 8 فیلتری که دارد می تواند علاوه بر حذف فلزات سنگین، آلاینده ها، ویروس ها، میکروب ها و غیره به آب خاصی قلیایی نیز اضافه کند.

فیلتر قلیایی که در دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور وان مدل PS-1003 Gpro نصب شده است به رنگ سبز بوده و خواص آنتی اکسیدانی قوی به آب می افزاید همچنین با آزاد کردن اکسیژن درون آب باعث بهبود در سلامت پوست و مو و عملکرد گوارش می شود.

علاوه بر فیلتر قلیایی و 6 فیلتر اصلی در این دستگاه از فیلتر محافظ ممبران نیز استفاده شده است.

این فیلتر باعث می شود ممبران دیرتر خراب شود و در مناطقی که آب خوبی ندارند و آلودگی آب بالاست بسیار مناسب است.

تفاوت عمده ای که این دستگاه با دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور وان مدل PS-1003 دارد در فیلتر قلیایی که در مرحله ی آخر قرار گرفته، می باشد.

همان کلمه ی Gpro که در دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور وان مدل PS-1003 Gproوجود دارد نشان دهنده ی تفاوت در این دو مدل شده است.

مشخصات فنی :

وزن : 18 کیلوگرم
مراحل فیلتراسیون : 8
ظرفیت تولید آب : 220 لیتر در طول شبانه روز
ابعاد :
طول : 35 سانتیمتر
عرض : 25 سانتیمتر
ارتفاع : 50 سانتیمتر
فشار پمپ : 125 psi
درصد حذف ناخالصی ها : 99 %
جنس بدنه : استیل ضد زنگ

دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور وان مدل PS-1003 Gpro

دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور وان مدل PS-1003 Gpro

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط