دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000

جداسازی انواع آلاینده های مضر و سمی درون آب به بالاتر بردن کیفیت آب بسیار کمک می کند، اسمز معکوس تنها سیستمی است که حتی می تواند یون های محلول در آب را جدا کند و سختی و شوری آب را به طور کامل از بین ببرد.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000 برای تصفیه آب از دو مکانیزم اسمز معکوس و الترافیلتراسیون استفاده می کند.

با اینکه اسمز معکوس خود به تنهایی کامل است و آب را کاملا تصفیه می کند اما فیلتر الترافیلتراسیون به عنوان فیلتر مکمل در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است.

فیلتر سوپر مینرال، قلیایی و مکمل 3 در 1 از دیگر فیلترهای مکمل به کار برده شده در این سیستم است که خواص فوق العاده ای را به آب اضافه می کنند.

دستگاه فوق دارای شاسی فایبر گلاس می باشد. این شاسی اطراف دستگاه را در برگرفته است و علاوه بر نصب و جا به جایی آسان تر دستگاه، باعث شده تا دستگاه ظاهری زیباتر داشته باشد.

بر روی این شاسی فشار سنج کوچک به صورت توکار نصب شده است، این فشار سنج روغنی با نمایش فشار آب خروجی از پمپ، به کارشناس در عیب یابی سیستم بسیار کمک می کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000 همچنین دارای پمپ تایوانی اورجینال است.

این پمپ با ایجاد فشاری بین 80-120 psi فشار لازم را برای آب ورودی به ممبران تامین می کند، این پمپ همچنین هنگام کار هیچ گونه صدا و لرزشی تولید نمی کند.

دو سوئیچ قطع کن فشار بالا و فشار پایین برای محافظت از پمپ در مدار برقی این دستگاه قرار گرفته اند.

این دستگاه به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و تجهیزات ایمنی و بهداشتی توانسته است مورد تایید سازمان های جهانی NSF و WQA قرار بگیرد.

مشخصات فنی :

  • وزن : 18 کیلوگرم
  • مراحل فیلتراسیون : 10 فیلتر
  • ظرفیت مخزن : 4 گالن
  • دقت فیلتراسیون : 0.0001 میکرون
  • محل نصب : زیر سینک
  • قطر شیلنگ ها : 1.4 اینچ
  • ولتاژ برق مصرفی : 24 ولت
  • فشار پمپ :125 psi
  • جنس بدنه : فایبر گلاس
  • نوع شیر برداشت : اهرمی
دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط