دستگاه تصفیه آب خانگی استار بدون پمپ و مخزن

دستگاه تصفیه آب خانگی استار بدون پمپ و مخزن

دستگاه تصفیه آب استار یکی از دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر سینکی است که کار آمد و مورد نیاز است. این دستگاه دارای 6 مرحله فیلتراسیون است و آب را تصفیه می نماید.

از جمله مواد و آلایند هایی که دستگاه تصفیه آب خانگی استار بدون پمپ و مخزن از بین می برد، گل و لای، شن و ماسه، انگل، قارچ، بوی نامطبوع، کلر، زنگ آهن، حشره کش ها و آفت کش ها است.

تفاوت عمده ای که دستگاه تصفیه آب استار بدون پمپ و مخزن با دیگر دستگاه های تصفیه آب خانگی دارد در فیلتر مرحله ی چهارم است. در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس فیلتری به نام فیلتر ممبران در مرحله ی چهارم آن قرار می گیرد و فرآیند اصلی تصفیه آب را انجام می دهد.

فیلتر ممبران علاوه بر موارد فوق قادر است نیترات، نیتریت، آرسنیک، جیوه و سرب را نیز از بین ببرد و آب را تا 98 درصد خالص کند اما دستگاه تصفیه آب خانگی استار بدون پمپ و مخزن فیلتر ممبران ندارد .

آب به طور کامل خالص نمی شود به همین دلیل است که نیاز به پمپ و مخزن ندارد و قطعات برقی از جمله، آداپتور، سوئیچ های فشار و شیر برقی بر روی آن نصب نمی شود.

اما وجود فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی استار بدون پمپ و مخزن باعث می شود آب تولید شده خاصیت قلیایی به خود گیرد و خواص بیشماری برای بدن داشته باشد.

فیلترهایی که بر روی دستگاه تصفیه آب خانگی استار بدون پمپ و مخزن قرار می گیرند عبارتند از :

فیلتر الیافی
فیلتر کربن اکتیو گرانول
فیلر کربن بلاک
فیلتر پست کربن
فیلتر قلیایی
فیلتر بیو سرامیک مواد معدنی

مشخصات فنی :

وزن : 5.700 کیلوگرم
ابعاد دستگاه :
طول : 38 سانتی متر
عرض : 15 سانتی متر
ارتفاع : 36 سانتی متر
جنس بدنه : پلاستیک

دستگاه تصفیه آب خانگی استار بدون پمپ و مخزن

دستگاه تصفیه آب خانگی استار بدون پمپ و مخزن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط