دستگاه تصفیه آب خانگی زینود مدل AXF405 HB

دستگاه تصفیه آب خانگی زینود مدل AXF405 HB

دستگاه تصفیه آب خانگی زینود مدل AXF405 HB یکی از دستگاه های تصفیه آب خانگی هشت مرحله ای است که با استفاده از روش پیشرفته اسمز معکوس فرآیند تصفیه آب ورودی را کامل می کند.

این دستگاه در واقع با استفاده از هشت فیلتر و با استفاده از ساز و کار خاص اقدام به تولید روزانه 50 گالن آب تصفیه شده و نسبتا خالص می نماید.

در این دستگاه از آنجایی که فیلتر ممبران بسیار حائز اهمیت و حساس است، برای محافظت از آن از فیلتری به نام محافظ ممبران در مرحله چهارم از دستگاه استفاده شده است.

فیلتر قلیایی از دیگر فیلترهای آپشنال به کار برده شده در این دستگاه است که با افزودن ترکیبات معدنی مفید، آبی سرشار از خواص فوق العاده با خاصیت قلیایی تولید می کند.

در این دستگاه برای تامین فشار آب ورودی به ممبران از یک بوستر پمپ قوی استفاده شده است که بدون ایجاد هیچ گونه صدا و با راندمان بالا فشار مورد نیاز ممبران را فراهم می کند.

این پمپ به همراه سایر قطعات برقی دستگاه نظیر سوئیچ فشار بالا و فشار پایین، شیر برقی و آداپتور می آید.

دستگاه تصفیه آب خانگی زینود مدل AXF405 HB همچنین مجهز به یک مخزن تصفیه آنتی باکتریال برای ذخیره آب است و به دلیل کیفیت بسیار بالا در ساخت می تواند تا ساعت های طولانی بدون ایجاد هیچ گونه تغییر در طعم و مزه، آب را ذخیره کند.

علاوه بر این برای مصرف آب تصفیه شده در این دستگاه از یک شیر برداشت استیل با فلکه ستاره ای استفاده شده است.

براکت فلزی ضد زنگ، فشار سنج روغنی بزرگ، هوزینگ های با کیفیت دابل اورینگ و شیلنگ و اتصالات فیتینگی از دیگر تجهیزات به کار برده شده در این دستگاه هستند.

مشخصات فنی :

  • وزن : 16 کیلوگرم
  • توان تصفیه آب : 50 گالن در شبانه روز
  • ابعاد :
  • طول : 35 سانتی متر
  • عرض : 25 سانتی متر
  • ارتفاع : 49 سانتی متر
  • دقت فیلتراسیون : 0.0001 میکرون
  • فشار پمپ :125 psi
  • محل نصب : زیر سینک
  • نوع اتصالات : فیتینگی
دستگاه تصفیه آب خانگی زینود مدل AXF405 HB

دستگاه تصفیه آب خانگی زینود مدل AXF405 HB

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط