دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای دیواری واتر سیف

دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای دیواری واتر سیف
کمپانی واتر سیف یکی از برترین تولید کنندگان دستگاه های تصفیه آب است و بسیاری از محصولات تصفیه آب را با تنوع بسیار بالا تولید و عرضه می کند، این کمپانی از اعتبار و شهرت فراوان بهره مند است و تمامی مصرف کنندگان رضایت کامل را از مصرف این دستگاه ها داشته اند.
دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای دیواری واتر سیف دارای سه فیلتر الیافی، کربن فعال گرانول و رزین کاتیونی می باشد، فیلتر اول وظیفه دارد رسوبات و مواد معلق و غیر محلول موجود در آب را حذف کند و فیلتر مرحله دوم برای حذف مواد شیمیایی مانند کلر و رنگ و مزه نامطبوع آب به کار برده می شود. فیلتر رزین کاتیونی نیز یون هایی که عامل سختی آب هستند را حذف کرده و منجر به تولید آب نرم و سبک می شود.
این سیستم می تواند در طول شبانه روز نیاز مصرف کننده را به جهت تولید آب سالم و تصفیه برطرف نماید، با این حال پیشنهاد می شود برای مصارف خانگی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کنید، کمپانی واتر سیف دستگاه های تصفیه آب شش مرحله و هفت مرحله ای و حتی بالاتر را تولید می کند که با تکنولوژی RO کار می کند و می تواند با دقت بسیار بالایی آب را تصفیه کند. این سیستم با اینکه کیفیت مطلوبی دارد، اما نمی تواند به طور کامل آب را تصفیه کند و تنها قادر است پیش تصفیه آب را تکمیل کند.
دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای دیواری واتر سیف را می توان بر روی دیوار نصب کرد و از شیر برداشتی که به آخرین فیلتر متصل است، از آب تصفیه شده سیستم مصرف کرد.

دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای دیواری واتر سیف

دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای دیواری واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط