دستگاه تصفیه آب خانگی سوپر کریستال super crystal

دستگاه تصفیه آب خانگی سوپر کریستال super crystal
دستگاه تصفیه آب خانگی سوپر کریستال محصول درجه یک کشور تایوان بوده و دارای گواهینامه های  NSF،  FDA و  Water Qualityمی باشد. این دستگاه یکی از دستگاه های مناسب جهت تصفیه بوده و طی 6 مرحله عمل تصفیه آب را انجام می دهد که قابلیت اضافه کردن فیلتر های قلیایی و UV را به عنوان فیلترهای مکمل نیز دارد.

اجزای دستگاه تصفیه آب سوپر کریستال (super crystal) :

  • شامل شیر برداشت
  • شیر برقی
  • پمپ با حداکثر فشار 125 PSI
  • فلو فاضلاب
  • مخزن ذخیره
  • سوئیچ های پرشر و لو پرشر می باشد.

مراحل تصفیه دستگاه سوپر کریستال (super crystal)

در مرحله اول فیلتر کارتریج پلی پروپلین قرار دارد که مواد و املاح جامد مانند گل و لای را تا 5 میکرون حذف می کند که در اکثر موارد این فیلتر درون هوزینگ شفافی قرار می گیرد.
در مرحله دوم فیلتر کارتریج کربن اکتیو وجود دارد که از پوسته نارگیل ساخته شده و ضرری برای انسان نداشته و جهت حذف کلر محلول ،  بو و مزه آب قرار دارد.
فیلتر کارتریج کربن فشرده مواد و فلزات سنگین ، مواد شیمیایی مضر و آفات را از آب حذف می کند.
در مرحله چهارم هم مانند دیگر دستگاه ها فیلتر ممبران قرار دارد که ویروس ها ،‌ املاح محلول از جمله کلسیم ، سدیم ، پتاسیم و سموم شیمیایی مانند آرسنیک و آلومینیوم را حذف می کند.
فیلتر کارتریج پست کربن در مرحله پنجم قرار دارد و اکسیِژن آب تصفیه شده را جهت حذف مواد معدنی در مرحله آخر فعال می کند همچنین بو و طعم آبی را که به دلیل ماندن در مخزن بدست آورده، حذف می کند.
در مرحله آخر فیلتر کارتریج مینرال وجود دارد که وظیفه آن تنظیم ph آب و افزودن املاحی مانند سدیم ، کلسیم و سایر املاح مفید به آب می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی سوپر کریستال SUPER CRYSTAL

دستگاه تصفیه آب خانگی سوپر کریستال SUPER CRYSTAL

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • آب تصفیه کن سوپر کریستال

مطالب مرتبط