دستگاه تصفیه آب خانگی لن شن مدل LSRO-101-BW UV

دستگاه تصفیه آب خانگی لن شن مدل LSRO-101-BW UV :

دستگاه تصفیه آب خانگی لن شن با روش اسمز معکوس می تواند تا 5 درصد آب خالص و بدون باکتری تولید کند. در این تصفیه مقادیر متوسط اکسیژن محلول وجود دارد و هزینه های تولید و نگهداری بسیار کم است و در سراسر جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. مهمتر از همه، هر مواد و عنصری که بدن انسان از طریق آب نیاز دارد به اندازه متوسط در آن وجود دارد.

دستگاه تصفیه آب خانگی لن شن مدل LSRO-101-BW UV دارای 5 مرحله تصفیه آب است که برای اطمینان از 100% آب آشامیدنی سالم طراحی شده است. سیستم تصفیه آب RO از خواص منحصر به فرد یک غشای نیمه نفوذپذیر استفاده می کند تا در ضمن محدود کردن جریان مواد یونی حل شده، عبور سیال را امکان پذیر می کند. با فشار وارد شده به ناخالصی آب در کنار این مواد غشایی ، آب خالص از آن عبور می کند و بیشتر ناخالصی ها را پشت سر می گذارد. رد ماده یونی حل شده تابعی از وزن مولکولی و بار یونی است. به عنوان مثال ، ما می توانیم انتظار رد 90٪ اسید کلرید سدیم را داشته باشیم ، به این معنی که آب محصول که از طریق غشاء عبور می کند ، غلظت نمک تقریباً یک دهم از آب خوراک خواهد داشت. رد دستگاه تصفیه آب RO از کربنات کلسیم (سختی) نزدیک به 95٪ خواهد بود ، در حالی که بیشتر نمک های فلزی با نرخ تقریباً 98٪ تا 99٪ رد می شوند.

مشخصات فنی :

شماره مدل : LSRO-101-BW

نام تجاری : Lan Shan

منبع : تایوان

ظرفیت : 280 لیتر در روز

ظرفیت ذخیره سازی : 4 گالن مخزن فشار دارای استاندارد NSF

ابعاد : 13 x 40 x 40 CM

تکنولوژی : اسمز معکوس

ذخیره سازی : 15 لیتر

درپوش های تخت هوزینگ ساخته شده با مواد پلی پروپیلن تصویب شده ی FDA

دارای سوپاپ خاموش کننده اتوماتیک

مجهز به محدود کننده جریان و سوپاپ برگشت ناپذیر

اتصالات آب تغذیه و سوپاپ تحویل

سوپاپ Drain Saddle

دارای لوله های 1.4 اینچی می باشد.

همچنین دارای فیلتر UV می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی لن شن مدل LSRO-101-BW UV

دستگاه تصفیه آب خانگی لن شن مدل LSRO-101-BW UV

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط