دستگاه تصفیه آب خانگی لکس پیور مدل BRAIN-X-1707

دستگاه تصفیه آب خانگی لکس پیور مدل BRAIN-X-1707

دستگاه تصفیه آب خانگی لکس پیور مدل BRAIN-X-1707 از سری دستگاه های تصفیه آب خانگی هوشمند می باشد که در آن از یک کیت هوشمند مصنوعی استفاده شده است.

این کیت دارای حسگرهای بسیار قوی است که در صورت بروز هرگونه اختلال در دستگاه و یا آلاینده در آب خروجی مصرف کننده را با استفاده از آلارم صورتی و یا با روشن و خاموش شدن صفحه نمایشگر آگاه می کند.

کیت هوشمند در این دستگاه بر اساس پارامترهای تعیین شده آب را آنالیز می کند و در صورت وجود میکرو ارگانیسم ها و بروز اختلال در سیستم به سرعت فعال می شود.

این دستگاه با برترین روش تصفیه آب یعنی اسمز معکوس فرآیند فیلتراسیون آب را انجام می دهد و با استفاده از شش فیلتر آب را به درجه مطلوبی از کیفیت می رساند.

سه مرحله اول شامل فیلترهای پیش تصفیه می باشند که وظیفه دارند آب را از نظر کیفی برای ورود به ممبران آماده کنند.

سپس آب با ورود به فیلتر ممبران با دقت 0.0001 میکرون تصفیه می شود و اصلی ترین مرحله تصفیه را پشت سر می گذارد، سپس آب ذخیره شده درون مخزن مجددا توسط فیلتر پست کربن تصفیه می شود و در نهایت با عبور از فیلتر مینرال، بخشی از یون های معدنی فیلتر را در خود حل کرده و شامل یون های معدنی نظیر سدیم، کلسیم، پتاسیم و غیره می شود.

سایر ویژگی ها :

وزن : 19 کیلوگرم
طول : 42 سانتی متر
عرض : 36 سانتی متر
ارتفاع : 50 سانتی متر
تعداد فیلترها : 6
سیستم تصفیه : اسمز معکوس
دقت تصفیه : 0.0001 میکرون
فشار پمپ :125 psi
درصد حذف ناخالصی ها : 99%
محدوده دمای آب ورودی : 5-52 درجه سانتی گراد
ولتاژ برق مصرفی : 24 ولت

سایر ویژگی ها :

مجهز به مخزن ذخیره از برند معتبر تانک پک
مجهز به شیر برداشت اهرمی استیل با طراحی زیبا
مجهز به پمپ قدرتمند و کم صدا
قابلیت نصب به یخچال
مجهز به گیج فشار روغنی

دستگاه تصفیه آب خانگی لکس پیور مدل BRAIN-X-1707

دستگاه تصفیه آب خانگی لکس پیور مدل BRAIN-X-1707

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط