دستگاه تصفیه آب خانگی 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-105P

دستگاه تصفیه آب خانگی 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-105P

امروزه به دلیل آلودگی های فراوانی که در آب شرب وجود دارد بهتر است از دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی استفاده نمایید.

دستگاه های تصفیه آب انواع و اقسام مختلفی دارند اما آن سیستمی مناسب است که به روش اسمز معکوس آب را تصفیه نماید و از برندهای معروف و معتبر باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-105P یکی از دستگاه های تصفیه آب خانگی زیرسینکی است که با تکنولوژی اسمز معکوس کار می کند و توسط کمپانی معتبر و به نام ساخته شده است.

این دستگاه دارای 5 مرحله فیلتراسیون است، سه فیلتر پیش تصفیه از جمله فیلتر الیافی 5 میکرون، فیلتر کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک می توانند ذرات درشت از جمله شن و ماسه و گل و لای و از جمله مواد شیمیایی آلی مانند کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و غیره را از آب حرف نمایند.

آب بعد از عبور از این سه فیلتر وارد فیلتر ممبران می شود که اصل تصفیه توسط این فیلتر بر روی آب انجام می شود .

یعنی آب تا حدود 98% تصفیه می شود و در آخر توسط فیلتر پست کربن بو، رنگ و طعم نامطبوع خود را از دست می دهد.

ظاهر دستگاه تصفیه آب خانگی 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-105P با دیگر دستگاه های تصفیه آب 5 مرحله ای خانگی متفاوت است.

زیرا بر روی براکت دستگاه یک کلاهک و درپوشی قرار داده شده است تا قطعات برقی، فیلتر ممبران و فیلتر پست کربن از خطرات احتمالی در امان باشند.

همچنین به دلیل شکل ظاهری که دارد فضای کمتری نیز اشغال می کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-105P

دستگاه تصفیه آب خانگی 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-105P

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط