دستگاه تصفیه آب رومیزی کنت مدل Kent Grand Star

دستگاه تصفیه آب رومیزی کنت مدل Kent Grand Star :

دستگاه تصفیه آب کنت با ظرفیت بالا و ضد عفونی با UV در مخزن می باشد.

یک پاک کننده پیشرفته اسمز معکوس RO با ضد عفونی کننده اشعه ماوراء بنفش، 100 در صد آب تمیز و بی  خطر تولید می کند. بهترین گزینه برای منازل و دفاتر و شرکت های تجاری است.

فرآیند تصفیه چند مرحله ای :

در فرآیند چند مرحله ای با روش های اسمز معکوس RO، اشعه ماوراء بنفش UV، الترافیلتراسیون UF و کنترل TDS در مخزن ذخیره سازی (RO+UV+UF+TDS Control) آب آشامیدنی را 100% برای مصرف ایجاد می کند. فرآیند تصفیه چند مرحله ای حتی ناخالصی های محلول مانند مواد شیمیایی، باکتری ها، ویروس ها و نمک ها را از بین می برد.

تصفیه کننده هوشمند RO با نمایشگر دیجیتال :

برای راحتی مشتریان دستگاه تصفیه آب کنت به یک صفحه دیجیتالی مجهز شده است که می توان وضعیت مخزن، عمر فیلتر و کیفیت آب تصفیه شده را کنترل کرد.

ضد عفونی UV درون مخزن :

دستگاه تصفیه آب کنت محصول کشور هند است . دارای خاصیت ضد عفونی UV در مخزن است. این ویژگی منحصر به فرد، آب ذخیره شده را در مخزن برای مصرف ایمن نگه می دارد.

صرفه جویی در فن آوری آب :

دستگاه های تصفیه آب معمولی RO مقدار زیادی از آب را رد می کنند و فقط مقدار کمی از آب را تصفیه می کنند. فناوری ذخیره آب کنت از یک فرآیند کنترل شده توسط کامپیوتر برای بازیابی بیشتر آب تصفیه شده استفاده می کند. آب رد شده در مخزن جداگانه ای ذخیره می شود که می توان از آن برای جابه جایی و شستشو استفاده کرد.

ظرفیت بالای ذخیره سازی :

دستگاه تصفیه آب کنت از ظرفیت بالای 9 لیتری برای اطمینان از تامین مداوم آب تمیز حتی در صورت نبود برق برخوردار است. شاخص سطح آب به شما کمک می کند تا سطح آب تصفیه شده را در مخزن نگه دارید.

دستگاه تصفیه آب رومیزی کنت مدل KENT GRAND STAR

دستگاه تصفیه آب رومیزی کنت مدل KENT GRAND STAR

کمپانی کاسپین ارتباط عرشیا CCRA مفتخر به ارائه تمامی دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی و همچنین قطعات و لوازم جانبی آنها می باشد.شما عزیزان می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط