دستگاه تصفیه آب سوله آکوا SOLEAQUA

دستگاه تصفیه آب سوله آکوا SOLEAQUA یک دستگاه تولید و مونتاژ شده تایوان است و از سیستم اسمز معکوس برای پاکیزه کردن آب استفاده می کند که RO یکی از دقیق ترین و جدید ترین روش های تصفیه آب می باشد.یکی از ویژگی های این دستگاه دارا بودن بوستر پمپ تایوانی است که در دو طرف قطعه حک شده است و فشار آب تولیدی این پمپ حداکثر تا 120 در واحد PSI است.برای استفاده از سیستم اسمز معکوس از یک فیلتر با غشاء نیمه تراوا به نام ممبران در مرحله ی چهارم دستگاه استفاده می شود که به خاطر لایه های فشرده ای که دارد برای عبور آب به یک بوستر پمپ ایجاد فشار نیاز است.ای فیلتر 50 گالنی است تا 0001/0 میکرون دقت دارد و می تواند نیتریت و نیترات و فلزات و غیره را حذف کند.

قبل از مرحله تصفیه سه مرحله ی دیگر :

مرحله 1 فیلتر الیافی برای حذف ناخالصی های درشت

مرحله 2 فیلتر کربن اکتیو حذف کلر و آلاینده های شیمیایی و کشاورزی

مرحله 3 فیلتر کربن بلاک

بعد از مرحله ی چهار دو فیلتر دیگر برای تکمیل فرایند وجود دارد.فیلتر پست کربن برای حذف تلخی آب و فیلتر مینرال برای افزودن مواد معدنی می باشد . بعد از این مراحل آب در مخزن تحت فشار 4 گالن تایوانی ذخیره می گردد تا زمان مصرف از آن به شیر برداشت برسد.این دستگاه یک محدود کننده برای کنترل آب خروجی که از ممبران به فاضلاب می رود دارد.

دستگاه تصفیه آب سوله آکوا SOLEAQUA

دستگاه تصفیه آب سوله آکوا SOLEAQUA

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط