دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای آکواتچ Aquatech 

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای آکواتچ Aquatech 

امروزه به دلیل آلودگی های فروانی که آب های زیر زمینی و آب های سطحی دارند تصفیه خانه های شهری قادر به تصفیه کامل و اصولی آب نمی باشند.

آبی که به منازل می آید دارای بسیاری از املاح و آلاینده های مضر هستند.

به همین دلیل استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار رواج پیدا کرده است، اما نکته ی مهم این است که چه نوع دستگاه تصفیه آبی برای منزل مناسب است؟

و یا کدام یک از دستگاه های تصفیه آب به درستی آب را تصفیه می نمایند؟

ما در این مطلب به توضیح یکی از بهترین مدلهای دستگاه تصفیه آب پرداخته ایم.

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای آکواتچ که بعضی آن را به نام دستگاه تصفیه آب آکواتک می خوانند یکی از بهترین مدلهاست.

این دستگاه با فرآیند روز دنیا یعنی اسمز معکوس قادر به تصفیه آب و حذف املاح و آلاینده های مضر از جمله نیترات، نیتریت، آرسنیک، فلزات سنگین و غیره تا 98% است.

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای آکواتچ به صورت زیرسینکی طراحی شده است و برای نصب در زیر کابیت آشپزخانه قرار می گیرد.

اصل دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتچ دارای پمپ، آداپتور، مخزن، سوئیچ فشار بالا، سوئیچ فشار پایین و شیر برقی است و نیاز به برق برای کار کردن دارد.

از فیلترهای الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک، ممبران، پست کربن و فیلتر مینرال تشکیل شده است. همچنین دارای مخزن ذخیره آب تصفیه شده با کیفیت و آنتی باکتریال است.

اما امروزه در بازار ایران دستگاه هایی به نام دستگاه تصفیه آب آکواتچ موجود است که بدون برق کار می کنند و قطعات برقی مانند پمپ، سوئیچ های فشار و شیر برقی را ندارند.

این دستگاه فیلتر مرحله ی چهارم آن نیز فیلتر ممبران نمی باشد و از یکسری فیلتری تشکیل شده است که نیاز به فشار بالای آب ندارند.

اما این فیلترها قادر نیستند آب را به طور دقیق و کامل تصفیه نمایند و فقط مقدار کمی از آلاینده ها را حذف می کنند.

خرید این نوع دستگاه ها فایده ای ندارد و هزینه ی اضافی است. پس در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب آکواتچ بسیار دقت نمایید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا وارد کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل تایوان است و آنها را به صورت اورجینال با قیمت مناسب به فروش می رساند.

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای آکواتچ Aquatech 

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای آکواتچ Aquatech

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط