دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای هایژنیک مدل G-TDS

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای هایژنیک مدل G-TDS

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای هایژنیک مدل G-TDS یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی زیرسینکی از کمپانی هایجنیک (Hygienic) است.

این دستگاه با تکنولوژی اسمز معکوس قادر به حذف تمام آلاینده ها از جمله نیترات، نیتریت، آرسنیک، جیوه و روی است.

همچنین توسط فیلترهای کربنی که در این دستگاه موجود است تمام مواد شیمیایی آلی، کلر، استیک اسیدها، تریهالومتان ها، آفت کش ها و حشره کش ها از بین می روند.

در آخر توسط فیلتر مینرال املاح معدنی مفید به آب باز می گردد و طعم آب بهبود می یابد.

این فیلتر با گوی های معدنی که دارد باعث می شود کلسیم، منیزیم، پتاسیم و روی که از آب حذف شده است به مقدار لازم به آب اضافه می شود.

این فیلتر باعث می شود TDS آب کمی افزایش یابد و طعم تلخی آب را از بین ببرد.

تفاوت عمده ای که دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای هایژنیک مدل G-TDS با نوع دیگر شش مرحله ای هایژنیک دارد در صفحه نمایشگر TDS آن است.

این صفحه نمایشگر املاح محلول در آب را نمایش می دهد و اگر از مقدار تعیین شده بیشتر شود هشدار می دهد و مصرف کننده را از زمان تعویض فیلترها آگاه می کند.

همچنین این صفحه نمایشگر TDS دارای سیستم Auto Flash برای انجام شستشوی خودکار ممبران (Back Wash) است.

همچنین از قطعات با کیفیت از جمله هوزینگ های دابل اورینگ، پمپ پرقدرت، سوئیچ های برقی، براکت با استحکام وغیره تشکیل شده است.

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای هایژنیک مدل G-TDS

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای هایژنیک مدل G-TDS

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط