دستگاه تصفیه آب فلاکس تک FLUXTEK

دستگاه تصفیه آب فلاکس تک FLUXTEK

این دستگاه تصفیه آب تحت لیسانس آمریکا و مونتاژ و تولید تایوان می باشد.یک دستگاه شش مرحله ای می باشد که از روش اسمز معکوس REVERSE OSMOSIS  برای تصفیه آب استفاده می کند .برند FLUXTEK دارای تاییدیه و استاندارد های بین المللی FDA , WQ,NSF,ISO9001 است .

دستگاه فلاکس تک دارای مراحل زیر می باشد :

فیلتر مرحله 1 : فیلتر الیافی که از جنس پلی پرو پیلن می باشد و برای حذف آلودگی و رسوبات درشت استفاده می شود .جزو اولین مرحله پیش تصفیه است.

فیلتر مرحله 2 : فیلتر کربن فعال برای حذف آلاینده ها سیمیایی تا قمتی کلر و ناخالصی ها است . مرحله دوم پیش تصفیه است.

فیلتر مرحل 3  :فیلتر کربن بلاک برای حذف طعم و بو مزه و رنگ بد می باشد آخرین مرحله پیش تصفیه می باشد و به عنوان تکمیل کننده ی دو مرحله قبلی تعبیه می شود.

فیلتر مرحله 4 :فیلتر ممبران که عمل اصلی تصفیه آب را این فیلتر انجام می دهد و از جنس غشاء نیمه تراوا تشکیل شده است و آب با عیور از لایه های این فیلتر تمام آلودگی های خود را جدا می کند .آب خروجی این فیلتر آب مقطر است.

فیلتر مرحله 5 :فیلتر مرحله پنجم به نام پست کربن است که برای حذف تلخی آب استفاده می شود.

فیلتر مرحله 6 :فیلتر مواد معدنی یا فیلتر مینرال برای اضافه کردن املاحی که مورد نیاز بدن است استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب فلاکس تک FLUXTEK

دستگاه تصفیه آب فلاکس تک FLUXTEK

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط