دستگاه تصفیه آب کلمنی

دستگاه تصفیه آب کلمنی

به طور معمول دستگاه های تصفیه آب کلمنی یا دستگاه تصفیه آب رو میزی از تکنولوژی فیلتراسیون استفاده می کند و با کمک نیروی جاذبه فعالیت می کند.اولین مرحله ی تصفیه ی آن از جنس سرامیک یا کربن بلاک می باشد. فیلتر سرامیکی بسیار قدمت دارد و از خیلی زمان پیش از این فیلتر استفاده شده است.

در مرحله ی اول سعی می شود مانع عبور گلو لای و شن و ذرات معلق با جریان آب شود.فیلتر بعدی رنگ تیره و بو نامطبوع و مزه بد را جذب می کند یکی از مزیت های استفاده از دستگاه تصفیه آب کلمنی استفاده ی بدون برق از آن و بی نیازی از نصب می باشد و می توان در هر محلی از آن استفاده کرد (قابلیت جا به جایی دارد).

دستگاه های تصفیه آب کلمنی یا دستگاه تصفیه آب رو میزی در مدل ها و اندازه های متفاوتی تولید شده اند که آب داخل مخزن آن را باید به صورت دستی پر کرد.

به طور کلی دقت تصفیه آن در حذف آلودگی ها و ناخالصی زیاد می باشد ولی تنها ایراد آن سرعت کم تصفیه آب می باشد (با گرانش زمین).

فیلتر سرامیکی در آن تعبیه شده است قابل شتسشو می باشد و لازم است به علت تجمع رسوبات هفته ای یکبار تمیز شود.

یک فیلتر دیگری که در این سیستم استفاده می شود فیلتر طبقاتی است که به صورت ترکیبی از فیلتر های کربن بلاک ، سیلیکا ، رزین تبادل یون تشکیل شده است.

دستگاه تصفیه آب کلمنی

دستگاه تصفیه آب کلمنی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

  • تصویه کلمنی

مطالب مرتبط