دستگاه تصفیه آب کیسی آکواتک با تکنولوژی UF

دستگاه تصفیه آب کیسی آکواتک با تکنولوژی UF

دستگاه تصفیه آب کیسی آکواتک با تکنولوژی UF جزء دسته دستگاه های تصفیه آب کیسی و رومیزی است و برای منازلی مناسب است که فضای محدودی دارند و نمی توانند از دستگاه های تصفیه آب زیرسینکی استفاده نمایند.

این دستگاه بسیار کم جا است و تمام فیلترها و تجهیزات آن درون یک قاب قرار می گیرد. این دستگاه را می توان بر روی پیشخوان آشپزخانه و یا روی میز قرار داد و از آب تصفیه شده آن استفاده کرد.

در دستگاه تصفیه آب کیسی آکواتک با تکنولوژی UF به جای فیلتر ممبران از فیلتر اولترافیلتراسیون استفاده شده است.

این فیلتر به خوبی فیلتر ممبران اسمز معکوس نیست اما قادر است تا حدودی باکتری ها، گرد و غبار، زنگ زدگی، کلر و مواد شیمیایی را از بین ببرد. همچنین بو، رنگ و طعم آب را بهبود می بخشد.

دستگاه تصفیه آب کیسی آکواتک با تکنولوژی UF دارای 4 مرحله فیلتراسیون است و بدون برق کار می کند.

به همین دلیل بر روی این دستگاه پمپ، سوئیچ فشار بالا و سوئیچ فشار پایین، شیر برقی و آداپتور وجود ندارد. همچنین این دستگاه نیازی به مخزن نیز ندارد.

فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب کیسی آکواتک با تکنولوژی UF :

فیلتر الیافی 5 میکرون
فیلتر کربن بلاک
فیلتر اولترافیلتراسیون (UF)
فیلتر پست کربن

دستگاه تصفیه آب کیسی آکواتک با تکنولوژی UF

دستگاه تصفیه آب کیسی آکواتک با تکنولوژی UF

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط