دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-104P

دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-104P

سول آکوا (sole aqua) یکی از کمپانی های معروف و معتبر تایوانی است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی پرداخته است.

این کمپانی برای ساخت قطعات و فیلترهای خود از مرغوب ترین مواد و آلیاژ استفاده می کند به همین دلیل توانسته است در بازار جهانی به شهرت فراوانی دست یابد.

دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-104P یکی از مدل های دستگاه تصفیه آب زیرسینکی اسمز معکوس است که توسط کمپانی سول آکوا تولید شده است.

این دستگاه دارای 5 مرحله فیلتراسیون است و با تکنولوژی اسمز معکوس قادر به حذف نیترات، نیتریت، آرسنیک، مواد شیمیایی آلی، جیوه و غیره می باشد.

در واقع این دستگاه باکتری ها و کیست ها را از بین می برد و تا 99% از آلاینده های موجود در آب را کاهش می دهد.

تفاوت اساسی که دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-104P با دیگر دستگاه های تصفیه آب سول آکوا دارد در طراحی فیلترهای پیش تصفیه آن است.

فیلترهای پیش تصفیه از جمله فیلتر الیافی، فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک به صورت اینلاین طراحی شده است و نیازی به هوزینگ برای عمل فیلتراسیون ندارند.

به دلیل طراحی فیلترهای اینلاین، این دستگاه فضای کمتری را اشغال می کند و برای مکان هایی که فضای محدودی دارند بسیار مناسب است.

اما به دلیل کمیاب بودن فیلترهای اینلاین سول آکوا، دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-104P قیمت بالایی نسبت به سایر مدل ها دارد.

فیلترها :

فیلتر الیافی 5 میکرون اینلاین
فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین
فیلتر کربن بلاک اینلاین
فیلتر ممبران TFC
فیلتر پست کربن
تمام تجهیزات و قطعات این دستگاه از جمله پمپ، سوئیچ های فشار، شیر برداشت، مخزن، براکت ایستاده مقاوم، آداپتور و غیره کامل هستند و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-104P

دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای سول آکوا مدل RO-104P

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط