دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای اکو سافت مدل MO675MPUREBAL

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای اکو سافت مدل MO675MPUREBAL

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای اکو سافت مدل MO675MPUREBAL نسل جدید دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس زیرسینکی است که توسط کمپانی اکو سافت (Eco soft) تولید می شود.

این دستگاه با تکنولوژی اسمز معکوس قادر است آب را تا 99.8 از آلودگی ها پاک نماید و به یک آب آشامیدنی بسیار سالم و پاک تبدیل نماید. این آب حتی برای کودکان و سالمندان بسیار گوارا و بی خطر است.

فیلتر ممبرانی که بر روی دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای اکو سافت مدل MO675MPUREBAL قرار دارد ساخت کمپانی فیلمتک (Dow Filmtec) است که قادر بوده در طول شبانه روز 280 لیتر آب را تصفیه نماید. یعنی در هر ساعت 12 لیتر آب تولید می کند.

غشای اسمز معکوس یک پارچه نیمه نفوذ پذیر است که منافذ آن 200 برابر کوچکتر از اندازه ویروس ها است.

درنتیجه تمام آلاینده ها و املاح میکروبی در پشت غشاء می مانند و فقط مولکول های آب خالص از آن عبور می کنند و به مراحل بعد راه می یابند.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای اکو سافت مدل MO675MPUREBAL دارای 6 مرحله فیلتراسیون است که در مرحله ی آخر آن فیلتر مینرال قرار داده شده است و مواد معدنی مفید از طریق این فیلتر به آب اضافه می شود.

مشخصات فنی :

  • فشار عملیاتی پمپ : 2 الی 4.5 بار
  • دمای آب : 3 الی 30 درجه سانتیگراد
  • ابعاد :
  • طول : 44 سانتیمتر
  • عرض : 19.5 سانتیمتر
  • ارتفاع : 35 سانتیمتر
  • مجهز به فیلتر ممبران فیلمتک آمریکایی 75 گالن
  • مجهز به مخزن 3.2 گالن (12 لیتر)
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای اکو سافت مدل MO675MPUREBAL

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای اکو سافت مدل MO675MPUREBAL

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط