دستگاه تصفیه آب UV-C برای استخرهای خانگی

دستگاه تصفیه آب UV-C برای استخرهای خانگی :

میکروارگانیسم ها را در استخر می توان با اشعه UV کاهش داد. با توجه به اینکه کلر و محصولات جانبی آن اثرات منفی دارد دستگاه UV-C بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. به همین دلیل است که تولید کنندگان و نصب کنندگان سیستم های فیلتر استخر شنا، تصفیه کننده های UV-C را بیشتر به عنوان یک دستگاه استاندارد می پذیرند.

قرار گرفتن آب در معرض نور فرا بنفش (UV) موثرترین روش ضدعفونی کننده برای از بین بردن میکروارگانیسم ها در استخرهای خانگی تا 99.9% است. بنابراین یک سیستم استخر UV قادر به کاهش مقدار کلر غلیظ شده 80-50 در صد است.

کلر نه تنها برای افرادی که از استخر استفاده می کنند خوب نیست بلکه باعث کاهش نگهداری (زمان و هزینه) می شود در حالی که مواد بسیار کمتری را تحت تاثیر قرار می دهد.

دستگاه تصفیه آب UV-C در اکثر سیستم های استخر شنا در بالای زمین و در زیر زمین قابل استفاده است. دستگاه تصفیه آب UV-C انواع مختلفی دارد بنابراین در همه ی شرایط یک نوع وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که آب به بهترین روش، تصفیه می شود.

بیشترین استفاده از دستگاه تصفیه UV-C عبارتند از :

  • Buster UV-C : تا 35 درصد عملکرد بیشتر نسبت به UV-C دارد زیرا راکتور بازتاب استیل ضد زنگ دارد.
  • Signal UV-C : به یک تایمر LED یکپارچه مجهز است که با تغییر رنگ ، تعداد ساعات کار باقیمانده را با دقت کنترل و تجسم می کند.
  • AOP Compact Ozone & UV-C : مزایای ازن و UV-C را در یک سیستم اکسیداسیون و ضد عفونی با طراحی هوشمند ترکیب می کند. همچنین برای استخرهای نمکی موجود است.
  • UV-C Copper Ionizer : یک تصفیه کننده چرخشی است که ترکیبی از اشعه فرابنفش و الکترولیز مس است.
  • UV-C Tech : به دلیل اندازه جمع و جور آن ایده آل برای کلیه تاسیسات فیلتر در جاهایی که فضا محدود است، می باشد اما به راندمان ضد عفونی بالایی نیاز دارد.
دستگاه تصفیه آب UV-C برای استخرهای خانگی

دستگاه تصفیه آب UV-C برای استخرهای خانگی

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط