زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی در صورت مصرف کم آب

زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی در صورت مصرف کم آب

درجه کیفی آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی رابطه مستقیمی با تعویض به موقع فیلترهای دستگاه دارد.در واقع اگر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی به موقع تعویض نشوند، می توان گفت آب خروجی به هیچ عنوان تصفیه نمی شود و در نهایت آب خروجی از سیستم تفاوت چندانی با آب شهری ندارد.

بنابراین تعویض به موقع فیلترهای دستگاه از اصلی ترین علت ها برای حفظ کیفیت آب خروجی است.

زمان تعویض فیلترهای تصفیه با توجه به فاکتورها و عوامل متعددی تعیین می شود اما یکی از اصلی ترین عوامل آن میزان مصرف آب می باشد. در واقع اگر حتی دستگاه تصفیه آب خانگی به اندازه معمول و معین در طول مدتی مورد استفاده قرار نگرفته باشد و حتی اگر اصلا استفاده نشده باشد، فیلترهای دستگاه باید در زمان معین تعویض شوند، حتی اگر آب مصرفی فیلتر از اندازه ظرفیت فیلتر کمتر باشد.

در صورتی که مصرف آب از فیلترهای مختلف دستگاه کم باشد و فیلترها دیر تعویض شوند، هم برای دستگاه تصفیه آب خانگی مشکلاتی به وجود خواهد آمد و هم می تواند برای مصرف کنندگان خطر آفرین باشد.

دیر عوض کردن فیلترهای تصفیه آب منهای نوع فیلتر سبب رد شدن و عبور آلاینده ها و در نهایت سبب خرابی فیلترهای بعدی و تجهیزات دستگاه مانند مخزن می شود. علاوه بر اینها فشار زیادی به پمپ تصفیه وارد شده و قطعات برقی دستگاه در معرض آسیب قرار می گیرند.

اما از مهم ترین عوارض و خطرات دیر تعویض کردن فیلترهای دستگاه می توان میکروبی شدن و انتشار آلودگی در سراسر دستگاه تصفیه آب را نام برد. بنابراین برای جلوگیری از بروز مشکلات فوق باید نسبت به تعویض به موقع فیلترهای تصفیه آب اقدامات لازم را انجام دهید.

در واقع فیلتر الیافی را هر 3 ماه یکبار، فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک هر 9 ماه یکبار، فیلتر ممبران هر 15 تا 18 ماه، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال هر 1 سال باید تعویض شوند.

زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی در صورت مصرف کم آب

زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی در صورت مصرف کم آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط