زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

 تمامی قطعات و تجهیزات اصلی برای نصب و راه اندازی در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی و حتی ایرانی وجود دارد. ولی دستگاه های تصفیه آب تایوانی از نظر کیفی در بهترین درجه قرار دارند.

اجزای با کیفیت و بهداشتی در ساخت دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی سبب شده تا این دستگاه ها بسیار عالی عمل کنند و آب بسیار سالم و پاکی را با فشار مناسب و با حجم کافی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

مخزن ذخیره یکی از اصلی ترین قطعاتی است که وجود آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سبب می شود تا مصرف کننده در طول شبانه روز به آب تصفیه شده و سالم دسترسی داشته باشد.

مخزن یکی از قطعاتی است که اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد و دستگاه نیز در حالت ایده آل و با شرایط بهینه کار کند می تواند طول عمری طولانی داشته باشد.

ممکن است مشکلاتی چون پارگی تیوپ و شکستگی بدنه از عواملی باشند که سبب تعویض زود هنگام مخزن شوند، اما در غیر این صورت مخزن می تواند طول عمری متغیر و تا حداقل 5 سال داشته باشد.

یکی از مهم ترین عوامل برای بالاتر بردن طول عمر مخزن ذخیره، تعویض به موقع تمامی فیلترها به خصوص ممبران است.

اگر فیلترها در نوع با کیفیت انتخاب نشوند و یا دیرتر از زمان موعود تعویض شوند، قادر به تصفیه آب نمی باشند و آلاینده ها و عوامل آلاینده می توانند به راحتی از مراحل مختلف عبور کنند و در نهایت به مخزن ذخیره برسند.

وجود رسوبات و مواد شیمیایی سبب ایجاد لایه ای از مواد آلوده بر روی بدنه داخلی مخزن است. حتی اگر پس از آن فیلترهای تصفیه به موقع تعویض شوند، تاثیری در بهبود وضع مخزن نخواهد گذاشت زیرا آب سالم با در معرض قرار گرفتن مخزن آلوده مجددا حاوی آلاینده می شود.

در صورتی که فیلترهای دستگاه به موقع تعویض شوند و تمامی قطعات و تجهیزات دستگاه به درستی کار کنند مخزن می تواند حتی تا 10 سال طول عمر مفید داشته باشد.

زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط