شیر برداشت و انواع آن در دستگاه تصفیه آب

شیر برداشت و انواع آن در دستگاه تصفیه آب

هر دستگاه تصفیه آبی چه خانگی، چه نیمه صنعتی و چه صنعتی مجهز به شیر برداشت هستند. آب تصفیه شده ای که طی چند مرحله از فیلترها عبور کرده و در نهایت در مخزن ذخیره می شود توسط شیر برداشت قابل استفاده و آشامیدن است. البته شیرهای برداشت تصفیه آب با سایر شیرهایی که بر روی سینک نصب می شود و خروجی آب شهری هستند فرق دارد. شیربرداشت بسیار ظریف تر است و متناسب با کارآیی مخصوص طراحی شده اند.

شیرهای برداشت را هم می توان بر روی سینک ظرفشویی و هم توسط براکت بر روی دیوار نصب کرد.

شیر برداشت علاوه بر اینکه باید دارای ظاهری زیبا باشد باید از مواد با کیفیتی نیز ساخته شود. برای ساخت شیر برداشت معمولا از آلیاژها بهره می برند مثل کروم. البته در ساخت شیر برداشت بسیار مهم است که از آلیاژ سرب استفاده نشود.

شیر برداشت باید به گونه ای باشد که در صورت لزوم قابل تعمیر باشد مثلا مغزی شیر قابلیت جدا شدن از خود شیر برداشت را داشته باشد و در صورتی که متوجه نشتی در شیر برداشت شدید باید اقدام به تعمیر و یا تعویض مغزی آن کنید.

شیرهای برداشت همگی قابلیتی مانند هم دارند فقط ممکن است از نظر جنس، رنگ و مدل دارای تفاوت هایی باشند. شیر اهرمی، شیر اشکی، شیرستاره ای از مدلهای مختلف شیر برداشت هستند.

در هنگام خرید شیر برداشت دقت کنید که شیر برداشتی که سنگین تر است و وزن بیشتری دارد، دارای کیفیت بالاتری است چون در ساخت این شیرهای برداشت از آلیاژهای مناسب استفاده شده است.

شیر دو منظوره روی سینکی

این شیر قابلیت این را دارد که همزمان می توان هم از آب شهری و هم از آب تصفیه شده استفاده نمود و دیگر نیاز به نصب جداگانه شیر برداشت وجود ندارد و کیفیت و کارآیی آن بسیار بالا است.

شیر برداشت و انواع آن در دستگاه تصفیه آب

شیر برداشت و انواع آن در دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط