علت زود روشن شدن دستگاه تصفیه آب خانگی

علت زود روشن شدن دستگاه تصفیه آب خانگی

با اینکه تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای گواهی بین المللی از استانداردهای جهانی هستند اما گاهی دستگاه ها با مشکلاتی رو به رو می شوند که عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه می کند.

حتی در صورتی که اشکالات ریزی در دستگاه به وجود بیاید بهتر است قبل از اینکه آسیب جدی به دستگاه وارد شود، مورد ارزیابی قرار بگیرند و در صورت نیاز قطعات مختلفی تعمیر و یا تعویض شوند.

مشکل زود روشن شدن دستگاه تصفیه آب خانگی

سوئیچ لوپرشر یا سوئیچ فشار پایین (low pressure) در دستگاه تصفیه آب خانگی وظیفه دارد تا هنگامی که فشار آب کاهش یافت دستور روشن شدن پمپ را در جهت پر نمودن مخزن بدهد.

هنگامی که شیر برداشت دستگاه باز می شود فشار درون لوله ها کاهش پیدا می کند و این سوئیچ ها به اشتباه تشخیص می دهند که آب درون مخزن کاهش پیدا کرده است بنابراین پمپ روشن می شود و دستگاه شروع به کار می کند.

در واقع این مشکل می تواند از عملکرد نادرست مخزن، سنسور فشار پایین و یا حتی فیلترهای مرحله پنجم و یا ششم باشد.

برای رفع این مشکلات اولین اولویت تنظیم فشار درون مخزن است. در بیشتر موارد این مشکل با تنظیم فشار مخزن رفع می شود. اما اگر مشکل برطرف نشد می توانید سنسور لوپرشر را تعویض کنید.

اگر باز هم مشکل دستگاه رفع نشد موارد مختلف بسیاری وجود دارد که بهتر است تست شوند. این کار کمی تخصصی است و نیاز به مهارت دارد. تعمیر کاران متخصص و با تجربه می توانند به راحتی علت این مشکل را پیدا کنند و اقدام به رفع آن نمایند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا دارای کادری متخصص و فنی در زمینه آب و فاضلاب است و در هر زمان و موقعیتی آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند.

علت زود روشن شدن دستگاه تصفیه آب خانگی

علت زود روشن شدن دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط