علت عدم تولید آب کافی در دستگاه تصفیه آب خانگی

علت عدم تولید آب کافی در دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از مشکلاتی که ممکن است گاهی اوقات در دستگاه های تصفیه آب خانگی دیده شود این است که دستگاه تصفیه به مقدار لازم و کافی قادر به تولید آب تصفیه شده نمی باشد.

عوامل متعددی در دستگاه وجود دارد که می تواند سبب بروز این مشکلات شود. مسدود شدن فیلترها، آسیب به غشاء فیلتر ممبران، فشار کم آب ورودی به مخزن و غیره از عواملی هستند که می توانند منجر به عدم تولید آب کافی در دستگاه تصفیه شوند.

  • فشار کم آب ورودی به دستگاه

اگر فشار آب ورودی به فیلتر ممبران به حد نساب خود نرسد راندمان و بهره وری از دستگاه پایین می آید و فیلتر ممبران قادر به تصفیه و تولید آب کافی نمی باشد. البته سیستم های اسمز معکوس مجهز به سوئیچ فشار پایین هستند که در صورتی که فشار دستگاه بسیار پایین باشد، دستگاه را خاموش می نماید.

  • فشار هوای کم در مخزن تصفیه آب

اگر فشار هوای درون مخزن تنظیم نشده باشد و فشار آن پایین باشد میزان آب خارج شده از شیر برداشت نیز کاهش می یابد. در حالتی که مخزن سنگین باشد به این معناست که آب کافی تولید شده و اشکال از مخزن است.

  • مسدود شدن فیلترهای پیش تصفیه

در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس سه فیلتر اول با عنوان فیلتر پیش تصفیه شناخته می شوند. اگر این فیلترها بنا به علت عدم تعویض به موقع، دچار گرفتگی شده باشند قادر به تصفیه آب با حجم معین نیستند. به همین دلیل میزان حجم آب تصفیه شده در دستگاه پایین می آید.

  • آسیب غشاء فیلتر ممبران

آب با گذر از غشای نیمه تراوا فیلتر ممبران اصلی ترین مرحله تصفیه را پشت سر می گذارد. هنگامی که غشاء مسدود و دچار گرفتگی شده باشد فرآیند تصفیه آب به شدت کند شده و حجم تولید آب تصفیه شده بسیار پایین می آید.

علت عدم تولید آب کافی در دستگاه تصفیه آب خانگی

علت عدم تولید آب کافی در دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط