علت هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی

علت هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی

وجود هوا در دستگاه های تصفیه آب خانگی و سایر سیستم های تصفیه سبب بروز اختلالاتی در فرآیند فیلتراسیون آب می شود. عوامل بسیاری وجود دارند که سبب بروز مشکل هواگیری در دستگاه می شوند.

کارکرد مداوم دستگاه تصفیه آب، کارکرد طولانی سیستم به علت باد مخزن، تولید نشدن آب تصفیه شده و غیره از مشکلاتی هستند که می توانند ناشی از وجود هوا در دستگاه تصفیه آب باشند.

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس از تجهیزات بسیار متنوعی ساخته شده اند که گاهی هر یک از این قطعات نیاز به تعویض پیدا می کنند. هنگامی که این قطعات در حال تعویض هستند امکان مکش هوا به درون سیستم وجود دارد.

تعویض فیلترهای تصفیه

فیلترهای تصفیه آب هر چند وقت یک بار تعویض می شوند. درون هر فیلتر آب و هوا وجود دارد و حین باز و بسته کردن هوزینگ ها هوا وارد محفظه فیلترها می شود. این هوای محبوس در هوزینگ ها می تواند سبب بروز مشکلاتی در دستگاه شود.

نصب دستگاه تصفیه آب

قبل از اینکه قطعات دستگاه تصفیه آب چون هوزینگ ها، فیلترها و شیلنگ تصفیه نصب شوند به صورت عادی هوایی درون آن ها وجود دارد. اگر دستگاه تصفیه آب خانگی با دقت بالا نصب نشود و هوای درون قطعات به صورت کامل تخلیه نشوند، هوای باقی مانده می تواند به مرور زمان دستگاه را با اختلال مواجه کند.

وجود هوا در آب ورودی به سیستم

منبع تغذیه دستگاه های تصفیه آب خانگی لوله های آب شهری است. هوا می تواند از طریق آب وارد سیستم تصفیه شود.

دقت داشته باشید که اگر هوای درون سیستم به صورت حل شده و یا حباب با سایزهای بسیار ریزی باشد ممکن است سبب بروز مشکل نشود. اما اگر در سیستم تصفیه شرایطی فراهم شود که حباب ها در نقطه ای از سیستم تجمع کنند و به دام بی افتند، مشکلات مختلفی در روند سیستم به وجود خواهد آمد.

 علت هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی


علت هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط