عملکرد پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب

عملکرد پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب

یک دستگاه تصفیه آب از 6فیلتر ،هوزینگ ،پمپ ، آداپتور ،اتصالات ،شلنگ و گیج فشار تشکیل شده اند که همهی این ها روی قطعه ای به نام براکت BRACKET یا شاسی یا پایه سوار هستند در واقع جمع بندی یک دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی با پایه انجام می شود.شیر برداشت و مخزن جدا از براکت می باشد به این صورت که مخزن تحت فشار در کنار براکت با شلنگ و اتصالات و متصل می شود و شیر برداشت هم رو سینک قرار می گیرد.

روی براکت یا شاسی جایگاه هر قطعه مشخص است به این معنی که اجزایی مثل گیج فشار و پمپ و هوزینگ ها جای مشخصی دارند.چون این قطعه با آب سرو کار دارند تنها خرابی که ممکن است برایش پیشآید فرسودگی و زنگ زدگی در برابر آب است که در این صورت باید تعویض گردد این اتفاق در مکان های شرجی و مرطوب بیشتر اتفاق می افتد.

با توجه به عملکرد و هدف کل دستگاه تصفیه آب که ممکن است 3 مرحله ای و 6 مرحله ای و دیواری و زیر سینکی باشد ،برای هر کدام براکت مناسب با دستگاه تولید شده است.این براکت ها هم در دستگاه صفیه آب خانگی و هم در دستگاه تصفیه آّب نیمه صنعتی منتهی در ابعاد بزرگتر استفاده می شوند .

از نظر جنس هم فلز رنگ شده (ممکن است زنگ بزند) یا جنس گالوانیزه یا پلاستیکی (برای مناطق مرطوب) تولید شده است.

عملکرد پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب

عملکرد پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط