فروش دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

دستگاه های تصفیه آب واترسیف یکی از بهترین و معتبرترین دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند که دارای استانداردها و تاییدیه های جهانی است. دستگاه های تصفیه آب واترسیف با فرآیند اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام می دهند.

فرآیند اسمز معکوس دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف (water safe) یکی از فرآیندهای خاص برای تصفیه آب شهری است که با کمک آن ترکیبات و سایر آلاینده های مضری که به همراه یون ها آمده اند حذف می شوند.

فرآیند اسمز معکوس در حالت کلی از میزان فشاری مشخص در جهت به حرکت در آوردن آب برای گذر از غشاء نیمه تراوا فیلتر ممبران استفاده می گردد.

نکته ای که در این باره به وجود می آید این است که ذرات و آلاینده هایی که از مولکول آب کوچک تر هستند در آب خروجی از غشاء ممبران همواره باقی می مانند.

در پاسخ به این سوال باید گفت که تمامی آلاینده های سمی  مضر از جمله آرسنیک، نیترات، نیتریت و سرب که برای سلامتی بسیار مضر هستند از مولکول آب بزرگتر هستند و حذف می شوند. به بیان دیگر فرآیند نمک زدایی اسمز معکوس به دفع سایر عناصر زائد و سمی که وجود آنها برای سلامتی انسان به عنوان تهدید به حساب می آید، بسیار کمک می کند.

آب تصفیه شده و خالص برای کسانی که به سلامتی خود اهمیت می دهند بسیار مناسب است. از این آب می توان در جهت آشامیدن، پخت و پز و سایر موارد استفاده کرد.

فرآیند اسمز معکوس شامل حرکت محلول نمکی به محلول غلیظ تر است و انرژی نیز مصرف می کند.

غشای اسمر معکوس بدین معناست که غشای نیمه تراوا اجازه عبور مولکول های آب را می دهد و با دقت بالا می تواند مقادیر بسیاری از نمک ها و آلاینده های سمی را بلوکه کند. فشاری که توسط پمپ برای آب ایجاد می شود باعث می شود تا آب از غشای ممبران گذر کند.

فشار وارد شده توسط پمپ از فشار طبیعی اسمز معکوس بیشتر است و همین سبب معکوس شدن جریان اسمزی می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نمایندگی اصلی دستگاه های تصفیه آب واترسیف را داراست و با قیمت مناسب آن را به فروش می رساند.

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط