فیلتر پلی استر دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر پلی استر دستگاه تصفیه آب خانگی

افرادی که از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می کنند می دانند که فیلتر های اصلی آن که شامل 6 مرحله است را باید سر زمان تعویضشان عوض کرد.به طور مثال فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی یا همان فیلتر پلی پرو پیلن هر سه ماه یکبار باید تعویض گردد . در صورت عدم تعویض مشکل ساز برای بقیه فیلتر ها و کل دستگاه تصفیه آب خانگی می شود .و به همین شکل فیلتر های دیگر طول عمر محدودی دارند.

در این میان فیلتری تولید شده است که از جنس الیاف پلی استر بوده و قابلیت شستشو دارد که می تواند بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه برای مصرف کننده باشد.همان طور که مشاهده می کنید ساختار فیلتر پلی استر به صورت چین دار است که سطح دریافت جذب آب را افزایش می دهد.

فیلتر الیافی پلی استر قابل شستشو همانند فیلتر پلی پرو پیلن می تواند ناخالصی ها و آلودگی های درشت (شن و ماسه و گل و لای و لجن و غیره) را حذف کند ولی به هیچ عنوان نمی تواند جایگزین فیلتر مرحله اول PP شود و فقط باید برای فیلتر کمکی جهت حذف بهتر آلودگی ها استفاده شود.استفاده این فیلتر برای فیلتر کمکی PP می تواند بسیار مفید واقع شود و هزینه ی سرویس و نگهداری کل دستگاه تصفیه آب را کاهش دهد.

زمان تعویض خود فیلتر قابل شستشو تا 2 سال می باشد مگر اینگه با برخورد با آلودگی ها سوراخ شوند و در دقت های زیر در دسترس هستند :

1 میکرون

5 میکرون

10 میکرون

20 میکرون

25 میکرون

30 میکرون

50 میکرون

75 میکرون

100 میکرون

فیلتر پلی استر دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر پلی استر دستگاه تصفیه آب خانگی

شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب شرکت کاسپین ارتباط عرشیا در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱)   همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط