فیلتر پلی پرو پیلن دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر پلی پرو پیلن دستگاه تصفیه آب خانگی

همه ی ما می دانیم که فیلتر پلی پرو پیلن در مرحله ی اول دستگاه تصفیه آب استفاده می شود و در مصارف دیگر هم به عنوان مرحله اول می باشد زیرا این فیلتر باعث جداسازی آلودگی ها و ناخالصی ها ی درشت مانند گل و لای و شن و ماسه و غیره می شود.روش تصفیه این فیلتر به این صورت است که آب از آن عبور کرده و ناخالصی ها در دیواره ها گیر می کند و عبور نمی کند .

به طور کلی با دو جنس الیافی و نخ تابیده و همچنین از نظر جایگاه به صورت داخل هوزینگ و اینلاین استفاده می شود.از این فیلتر با دقت های مختلف 1 و 5 و 10 میکرون برای مصارف تولید می شود.

هنگام خرید و حتی تعویض فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب باید به کیفیت آن دقت کنید زیرا تاثیر زیادی در کل دستگاه دارد و باید بدانیم که این فیلتر قابلیت شستشو . استفاده مجدد را ندارد.نکته مهم تر این است که اگر این فیلتر به موقع تعویض شود یا از کیفیت خوبی استفاده نشود موجب خرابی بقیه فیلتر ها می شود.

یک فیلتر پلی پرو پیلن با کیفیت دارای استاندارد های NSF  و FDA و WATER QUALITY می باشد و همچنین به صورت چند لایه با تراکم بالا ی الیاف و دقت است.برای فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی از هوزینگ شفاف استفاده می شود زیرا این فیلتر اگر زودتر از موعد زمان تعویضش برسد تیره می شود و قابل تشخیص است (این موضوع بستگی به TDS آب دارد).به طور معمول این فیلتر هر سه ماه یکبار باید تعویض گردد.

فیلتر پلی پرو پیلن دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر پلی پرو پیلن دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط