لیست کامل خدمات و سرویس های دستگاه تصفیه آب خانگی

لیست کامل خدمات و سرویس های دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا از معتبرترین وارد کنندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است. این شرکت دستگاه های تصفیه آب را از معتبرترین و معروف ترین کمپانی های تایوانی وارد کرده و با نازل ترین قیمت به مشتریان ارائه می دهد.

علاوه بر اینکه دستگاه تصفیه آب خانگی با ضمانت اصل بودن کالا و تمامی قطعات آن فروخته می شود بلکه خدمات و سرویس های فراوانی نیز در جهت عملکرد بهتر دستگاه به مصرف کنندگان ارائه می شود.

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی شما با مشکلاتی چون وجود رسوب در آب، صدای زیاد دستگاه در حین کار کردن، مشکل کاهش فشار آب خروجی از دستگاه، کاهش حجم آب تصفیه شده، مزه تلخ آب تصفیه شده، دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب، روشن و خاموش شدن دستگاه تصفیه آب و حتی مشکل یکسره کار کردن دستگاه مواجه شد، با پشتیبانی کامل شرکت کاسپین ارتباط عرشیا رفع می گردد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا دارای تیمی بسیار با تجربه و حرفه ای است که می تواند در کوتاه ترین زمان ایراد دستگاه شما را پیدا کرده و اقدام به تعمیر آن کند. این شرکت علاوه بر عیب یابی و تعمیرات سیستم خدمات گسترده دیگری را نیز در این زمینه ارائه می دهد.

  • ارتقاء دستگاه تصفیه آب خانگی و نصب فیلترهای مکمل چون مینرال، فیلتر قلیایی، فیلتر یو وی، فیلتر اکسیژن ساز و غیره

  • مشاوره رایگان در زمینه خرید و تعمیر انواع دستگاه های تصفیه آب

  • ارتقاء دستگاه های تصفیه آب خانگی در جهت افزایش سرعت تولید آب و یا افزایش حجم آب تصفیه شده

  • نصب انواع ابزارها و تجهیزات کمکی بر روی دستگاه تصفیه آب

  • اسید شویی و ضد عفونی نمودن تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی

  • تعویض شیلنگ ها و انواع قطعات فرسوده دستگاه های تصفیه آب خانگی

لیست کامل خدمات و سرویس های دستگاه تصفیه آب خانگی

لیست کامل خدمات و سرویس های دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط