مدار برقی دستگاه های تصفیه آب خانگی

مدار برقی دستگاه های تصفیه آب خانگی

یکی از ویژگی هایی که دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس را با سایر سیستم های تصفیه آب متمایز می کند، وجود و نیاز برق در سیستم های اسمز معکوس است.

می توان گفت عامل اصلی و شروع کننده اسمز معکوس در دستگاه تصفیه آب، جریان برق است. پس به همین علت جریان برق بین قطعات سیستم وجود دارد و بدون آن امکان تصفیه آب و تولید آب تصفیه شده ممکن نمی باشد.

قطعات برقی چون پمپ، آداپتور، شیر برقی و سوئیچ های هایپرشر و لوپرشر از قطعات اصلی و پرکاربرد در سیستم هستند که با جریان برق کار می کنند. به همین علت وجود کابل ها و سیم های برقی برای ارتباط بین قطعات لازم است.

جریان برق برای اینکه بین قطعات سیستم وجود داشته باشد باید توسط کابل برق و سیم کشی های لازم به تجهیزات دستگاه برسد. به همین دلیل استفاده از سیم کشی های مخصوص در دستگاه بسیار لازم و ضروری است.

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس خانگی با برق 24 ولت کار می کنند، ولتاژ جریان برق برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بالاتر می رود و معمولا تا 32-48 ولت نیز جریان دارد. سیم کشی برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی با توجه به همین ولتاژ تولید شده است.

سیم کشی در دستگاه های تصفیه آب خانگی بر اساس عوامل مختلفی تغییر پیدا می کند. برای مثال طول سیم ها و نوع سوکت هایی که برای اتصال سیم برق به کار برده می شوند ممکن است باهم تفاوت داشته باشد. اما اساس کار آنها که ایجاد جریان برق می باشد در همه دستگاه های تصفیه آب خانگی مشترک است.

عایق بندی صحیح و کیفیت کابل برق برای حفظ ایمنی دستگاه بسیار مهم است. البته ولتاژ برق و جریان در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار ضعیف است اما برای عملکرد بهتر قطعات سیستم و ایجاد جریان یکنواخت برق بهتر است از سیم های با کیفیت برای ایجاد ارتباط بین آداپتور، پمپ، شیر برقی و سوئیچ های تصفیه استفاده شود.

مدار برقی دستگاه های تصفیه آب خانگی

مدار برقی دستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط