مشخصات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مشخصات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

برند سافت واتر یکی از معتبر ترین برند ها در عرصه ی تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی می باشد که بیشتر محصولات این برند دارای تاییدیه ها بین المللی CE,FDA,WQ,ISO می باشد.یکی از محصولاتی که بسیار محبوب بوده یک از پرفروش ترین محصول این برند است دستگاه تصفیه خانگی زیر سینکی سافت واتر SOFTWATER میباشد که 6  مرحله ی فیلتر آب در آن تعبیه شده است.

شما عزیزان برای جزییات بیشتر در مورد محصولات این برند می توانید به سایت اصلی آن در لینک زیر مراجعه فرمایید.

http://soft-water.ir/

قبل از هر چیز باید به معرفی مهم ترین قطعه دستگاه تصفیه آب بپردازیم که عمل اصلی تصفیه آب توسط همین قطعه که به نام فیلتر ممبران است انجام می شود.این فیلتر در مرحله ی چهارم دستگاه قرار میگیرد و روش مصرفی آن روش اسمز معکوس است.آب با فشاری که پمپ ایجاد می کند وارد لایه های نیمه تراوا این فیلتر می شود و آلودگی ها را با دقت 0001/0 میکرون حذف می کند. در اصل آب که به مرحله بعد می دهد آب مقطر می باشد.

برای رسیدن به این مرحله باید چند پیش تصفیه انجام شود که این مراحل بستگی به میزان سختی آب ورودی دستگاه دارد.اصلی ترین پیش تصفیه ها شامل فیلتر های الیافی و کربن اکتیو و کربن بلاک می شود.بعد از مرحله ی فیلتر ممبران دو مرحله تصفیه آب انجام می دهد یکی به نام پست کربن برای حذف تلخی آب و دیگری به نام مینرال برای اضافه کرد املاح معدنی است .

به طور کلی استاندارد جهانی برای یک تصفیه آب 5 مرحله به جز مینرال را تایید نموده است ولی این برای استفاده در حالت معمولی می باشد و بسته به شرایط مانند سختی بالا آب یا استفاده آب محدود شده (قلیایی ، PH خاص و غیره)تا 14 مرحله می تواند ارتقا پیدا کند .

مشخصات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مشخصات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط