مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه تصفیه آب خانگی (ب)

مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه تصفیه آب خانگی (ب)

وجود هوا در دستگاه های تصفیه آب خانگی باعث بروز مشکلاتی شده که این مشکلات منجر به اختلال در عملکرد دستگاه می شود. در واقع وجود هوا در دستگاه تصفیه آب، خود را به عناوین مختلف نشان می دهد. برای مثال ممکن است دستگاه تصفیه به طور مداوم کار کند و خاموش نشود یا ممکن است دستگاه روشن نشود و یا در حین کار پمپ هیچ گونه آبی تصفیه نشود.

در ادامه به بررسی مشکلات ناشی از وجود هوا در دستگاه تصفیه آب می پردازیم.

تولید نشدن آب تصفیه شده

در برخی موارد دیده شده است که پمپ دستگاه تصفیه کار می کند اما هیچ آبی توسط دستگاه تولید نمی شود. برای بررسی و رفع این مشکل ابتدا شیلنگ وارد شده به فیلتر ممبران را خارج نمایید.

در این مرحله آب باید از شیلنگ خارج شود. در غیر این صورت هوای حبس شده در هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه اجازه عبور آب را نمی دهند. جهت رفع این مشکل با استفاده از آچار هوزینگ، هوزینگ های فیلترها را کمی شل کنید تا آب از درز آن ها خارج شود. با این کار هوای حبس شده از بخش بالایی فیلترها خارج شده و در نهایت مسیر آب باز می شود.

صدای سوت تولید شده از دستگاه

فیلترهایی که در قسمت بالای دستگاه نصب می شوند مانند فیلتر مینرال و فیلتر پست کربن به جهت نحوه قرارگیری که به صورت افقی است، گاهی دچار حبس هوا می شوند. هنگامی که شیر برداشت باز می شود توده هوایی که در این فیلترها حبس شده است با فشار از کنار فیلترهای آب عبور می کند و در نتیجه صدایی مانند سوت زدن ایجاد می شود. برای رفع این مشکل شیلنگ های متصل شده به فیلتر پست کربن یا فیلتر مینرال را باز کنید و فیلتر را به صورت عمودی نگه دارید. با این کار هوای حبس شده در فیلتر به راحتی خارج می شود.

مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه تصفیه آب خانگی (ب)

مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه تصفیه آب خانگی (ب)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط