مقدار پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چقدر است؟

مقدار پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چقدر است؟

به صورت کلی علت تولید پساب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس برای حفظ کیفیت فیلتر ممبران و افزایش طول عمر آن است.

البته اساس کار تمامی دستگاه های تصفیه آب RO دور ریز بخشی از آب ورودی است و این مسئله تنها مخصوص نوع خاصی از سیستم های تصفیه آب نمی باشد.

مقدار آبی که از دستگاه به عنوان فاضلاب دور ریخته می شود به عوامل بسیاری از جمله دمای آب، اندازه محدود کننده فاضلاب، سختی آب ورودی و کیفیت پمپ و فیلتر ممبران و غیره بستگی دارد.

با این حال ممکن است برخی مصرف کنندگان و یا خریداران دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس تصور کنند بخش زیادی از آب هدر می رود و ممکن است مقدار آب مصرفی منزل بسیار افزایش پیدا کند.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس، میزان پساب خروجی از سیستم در بدترین حالت ممکن و در شرایط کاری بسیار ضعیف دستگاه، نهایتا به دو برابر آب تصفیه شده می رسد.

می توان گفت برای تولید و ذخیره سازی 1 لیتر آب حدودا 2 لیتر آب دور ریخته می شود.

البته دور ریز آب از دستگاه تنها زمانی رخ می دهد که دستگاه در حال تولید آب تصفیه شده است، به محض خاموش شدن پمپ جریان خروجی فاضلاب نیز به طور هوشمند قطع خواهد شد.

طبق آمارهای بدست آمده برای یک خانواده 4 نفره روزانه 122 لیتر آب در دستشویی و فلاش تانک ها، 104 لیتر آب برای دوش گرفتن، 96 لیتر آب برای شستشوی ظروف و 60 لیتر نشتی و هدر رفت بی جهت آب و غیره مصرف می شود.

در واقع آب مصرفی طبق آمار فوق برای رسیدن به هدفی خاص استفاده می شود.

در مقایسه با استفاده از دستگاه تصفیه آب، هیچ جای نگرانی برای مصرف بی رویه آب وجود نخواهد داشت.

مقدار پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چقدر است؟

مقدار پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چقدر است؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط