نحوه جابجایی دستگاه تصفیه آب خانگی

نحوه جابجایی دستگاه تصفیه آب خانگی

تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی با هر سیستمی چه اسمز معکوس و چه اولترافیلتراسیون، قابلیت جمع آوری و جابه جایی دوباره دارند.

در واقع تمامی دستگاه های تصفیه آب مانند هر وسیله برقی دیگری چون لباسشویی و ظرفشویی می توانند باز شوند و در محل جدید مجددا مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر بنا به شرایطی چون جابجایی منزل باید موقعیت دستگاه تصفیه آب را عوض کنید می توانید به آسانی این کار را انجام دهید.

دقت داشته باشید برای جابجایی دستگاه تصفیه آب خانگی نیاز به باز کردن تمامی قطعات و تجهیزات دستگاه نمی باشد. برای این کار در اولین مرحله باید آب درون دستگاه را تخلیه کنید.

  • برای تخلیه آب دستگاه شیر ورودی آب را ببندید و شیلنگ را از آن خارج کنید.

  • شیر مخزن ذخیره را نیز در حالت بسته قرار دهید و شیلنگ آن را باز کنید.

  • شیر برداشت تصفیه آب را از روی سینک باز کنید و سوراخ شیر را با استفاده از درپوش مناسب بپوشانید. اگر نتوانستید شیر را باز کنید می توانید شیلنگ را از انتهای شیر برداشت آزاد کنید.

  • برای جابه جایی دستگاه تصفیه آب مراقب باشید آلودگی های محیطی به دستگاه نفوذ نکند تا دستگاه همچنان با سلامت کامل آب را تصفیه کند.

  • دستگاه تصفیه آب را به مکان مورد نظر انتقال دهید و برای نصب مجدد دستگاه بهتر است از کارشناس و فردی که تخصص و مهارت کافی را دارد کمک بگیرید. زیرا استفاده و نصب مجدد قطعاتی چون شیر ورودی، اتصالات، بست فاضلاب و غیره برای راه اندازی دستگاه ضروری است.

  • نصب دستگاه تصفیه آب نیاز به تخصص دارد و رعایت اصول و استانداردهای لازم می تواند در عملکرد دستگاه بسیار تاثیر گذار باشد.

نکته : هنگام جداسازی دستگاه توجه کنید که تمام شیلنگ ها را بر روی دستگاه قرار دهید و در زیر سینک جا نگذارید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با کادری فنی و متخصص آماده خدمت رسانی به مشتریان است. در هر زمان که نیاز به جابجایی داشتید می توانید با شرکت CCRA تماس بگیرید تا هم برای جداسازی دستگاه از زیر سینک و هم نصب آن اقدام نماییم.

نحوه جابجایی دستگاه تصفیه آب خانگی

نحوه جابجایی دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط